POCO X3 Pro alınır mı?

• Konuyu başlatan bacha
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 58
  • Görüntüleme 3B
Paranızı biriktirin eğer ki uzun ömürlü bir telefon istiyorsanız iPhone.

1.500'ünü ben biriktirdim gerisin babam veriyor hocam :D karantina varken olsa belki biraz daha beklerdim ama okul var dershane var dışarıda daha çok vakit geçiriyorum artık lazım oluyor hep.

1.500'ünü ben biriktirdim gerisin babam veriyor hocam :D karantina varken olsa belki biraz daha beklerdim ama okul var dershane var dışarıda daha çok vakit geçiriyorum artık lazım oluyor hep.

Note 9S al. Bütçe 3400 TL olursa Note 10S. Bu bütçede en iyileri. Diğer arkadaşları dinleme sen. Eline her klavye alan yazınca böyle oluyor.

Alacağı da o zaten. Android 9'un sonlarında çıkan bir telefon olduğu için 11'i verdiler. 12 almayacak. Aynı zamanda çıkan Samsung'lar 12'yi alacaklar ama.

Çünkü Samsung güncellemeleri artık yıl bazlı veriyor, cihazın gücü vb. çok umursanmıyor.

Xiaomi ise öyle vermiyor, cihazın gücüne bağlı veriyor ve genelde Redmi serisi alt segment olduğu için 1-2 güncelleme alıyor zaten.

Samsung hariç alt segmentteki neredeyse tüm cihazlar öyle.

Evet Redmi Note 8 Pro'ya da 9 alacağım onlar daha iyi geldi mesajlardan sonra.

Note 8 Pro eskidi biraz ve yazılımı sorunlu şu an.
Note 9 ise güvenilmez bir seri bana kalırsa çünkü çok fazla yazılım sorunu yaşadı ve hala yaşıyor.

Alacak iseniz 9S modelini alın, 9 Pro ya da düz 9 almayın.

Şu Xiaomi'nin bir kulaklıkları vardı siyah böyle istisnasız 6 ay da bozuluyorlar bir de telefonların arayüzlerini pek sevemedim.
O kulaklıklardan piyasada çok sahtesi var orjinalini bulmak zor orjinalini kullanıyorum 2-3 yıldır bir şey olmadı.
Arayüz için bir şey diyemem.

Geri
Yukarı