POCO X3 Pro alınır mı?

Hocam kamera beklentiniz varsa hiç o beklentiye girmeyin bence. Bu tarz markalar pek başaramıyor kameraları. Fakat performans kısmında gerçekten iyi olduğunu söyleyebilirim. Diğer konularda bir bilgim yok.
Yok hocam pek bir beklentim yok zaten oyun oynayacağım zaten şuan 2. el galaxy J7 Next kullanıyorum gına geldi artık kasmadan,o yüzden poco x3 pro almayı düşünüyorum

Yazılım sıkıntıları nedir söyleyebilirmisin ?
Telefonu aktif olarak kullanmaktayım şuanlık herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım ben. Ama şunu belirtmemde fayda var telefon oyunlarda işlemcinin tam performansından yararlanmana izin vermiyor onuda ince bir ayarla çözebiliyorsun. Maalesef tek sıkıntısı biraz kalın.

Hocam kamera beklentiniz varsa hiç o beklentiye girmeyin bence. Bu tarz markalar pek başaramıyor kameraları. Fakat performans kısmında gerçekten iyi olduğunu söyleyebilirim. Diğer konularda bir bilgim yok.
Hocam pek bir beklentim yok pubg de 60 fps oynatsın kasmasın ve video çekebiliyim yeterli

Arayüz genel anlamda akıcı değil. Şöyle detay veriyim mesela biri aradığında gelen arama sahnesi ekrana çok geç düşüyor. Telefonu kaldırdığında ekran açılsın seçeneği bir süre sonra çalışmamaya başlıyor(cihazı yeniden başlatana kadar). Tam ekran hareketlerini kullanmak istersen 3. Parti launcher lara desteği daha gelmedi. Aynı zamanda efektlerde çok fazla teklemeler meydana geliyor. Eğer başka bir telefonla yan yana koyarsan ekranın 144hz olsa bile arayüzde anlamsız kasılmalar yaşayabiliyorsun. Ha gelelim performansa performanstan yana hiçbir sıkıntısı yok ve o fiyata gayet tatminkar bi kamerası var .

Telefonu aktif olarak kullanmaktayım şuanlık herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım ben. Ama şunu belirtmemde fayda var telefon oyunlarda işlemcinin tam performansından yararlanmana izin vermiyor onuda ince bir ayarla çözebiliyorsun. Maalesef tek sıkıntısı biraz kalın.
Çok teşekkür ederim o ince ayarı paylayaşabilirmisiniz?

Bende çok ağır kullanmıyorum. Bunlar tamamen yazılımla ilgili hatalar ancak düzgün bir güncellemeyle düzelir. Onca güncelleme aldım düzelmedi ,düzelir mi kesin birşey diyemem. Bence o telefon senin isteklerini fazlasıyla karşılar.

Bende çok ağır kullanmıyorum. Bunlar tamamen yazılımla ilgili hatalar ancak düzgün bir güncellemeyle düzelir. Onca güncelleme aldım düzelmedi ,düzelir mi kesin birşey diyemem. Bence o telefon senin isteklerini fazlasıyla karşılar.
Çok sağolun pazartesi veya salı dedemle telefonu bakmaya gideceğiz

Geri
Yukarı