POCO X3 Pro alınır mı?

goktugozturk

Centipat
Daha fazla  
Selam ben göktuğ, yeni bir telefon alacağım POCO X3 Pro almayı düşünüyorum. Özellikle çok oyun oynayan birisiyim arkadaşımda var o da öneriyor PUBG Mobile için düşünüyorum. 128/6 yeterli mi ve alınır mı? Söyleyebilir misiniz? Sadece PUBG Mobile için alacağım. Kamera önemli değil sadece özel günlerde 2-3 fotoğraf çekerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
selam ben göktuğ, yeni bir telefon alacağım POCO X3 Pro almayı düşünüyorum. Özellikle çok oyun oynayan birisiyim arkadaşımda var o da öneriyor PUBG Mobile için düşünüyorum. 128/6 yeterli mi ve alınır mı? Söyleyebilir misiniz? Sadece PUBG Mobile için alacağım. Kamera önemli değil sadece özel günlerde 2-3 fotoğraf çekerim.

Bence iyi telefon tavsiye ederim.

Bende poco X3 NFC var. Sadece oyun ve arada fotoğraf çekmek için gayet iyi ama şunu da bil ki yazılımı aşırı kötü. Mıuı arayüzüyle gelmiyor zaten birçok hataları var ve defalarca güncelleme gelmesine rağmen düzelmedi. Telefon genel olarak çok iyi ama dediğim gibi yazılım olarak sıkıntıları var.

Bende poco X3 NFC var. Sadece oyun ve arada fotoğraf çekmek için gayet iyi ama şunu da bil ki yazılımı aşırı kötü. Mıuı arayüzüyle gelmiyor zaten birçok hataları var ve defalarca güncelleme gelmesine rağmen düzelmedi. Telefon genel olarak çok iyi ama dediğim gibi yazılım olarak sıkıntıları var.
Yazılım sıkıntıları nedir söyleyebilirmisin ?

Tavsiye için teşekkür ederim fakat biraz yaşım küçük olduğu için bütçem sınırlı ve sadece PUBG Mobile oynamayı düşünmüyorum iyi geceler.
Yazılımdan ötürü S20 FE modeline yönelmeni önermiştim, telefonu hor kullanmadığın sürece bütçe arttırarak dahâ iyi bir modeli tercih etmede şahsen sorun görmüyorum ama sonra başınıza bela olmasın. 😂

Hocam kamera beklentiniz varsa hiç o beklentiye girmeyin bence. Bu tarz markalar pek başaramıyor kameraları. Fakat performans kısmında gerçekten iyi olduğunu söyleyebilirim. Diğer konularda bir bilgim yok.

Geri
Yukarı