POCO X3 Pro alınır mı?

Mxsstaken

Centipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Dediğim gibi, 1 hafta önce 3000 TL'ye POCO X3 Pro 8/256 modelini almıştım (1 aylık kullanılmış) fakat telefon bayağı ısınıyordu. Menüde 44 derece oluyordu. Oyuna girdiğimde ise 70 dereceye kadar geliyordu. Ben de aldığım yere geri verdim. Telefon sorunluydu galiba. Kullanan arkadaşlar varsa yazabilir mi? Sıfır almayı düşünüyorum. Bu sefer de aynı sorunu yaşar mıyım?

Dediğim gibi, 1 hafta önce 3000 TL'ye POCO X3 Pro 8/256 modelini almıştım (1 aylık kullanılmış) fakat telefon bayağı ısınıyordu. Menüde 44 derece oluyordu. Oyuna girdiğimde ise 70 dereceye kadar geliyordu. Ben de aldığım yere geri verdim. Telefon sorunluydu galiba. Kullanan arkadaşlar varsa yazabilir mi? Sıfır almayı düşünüyorum. Bu sefer de aynı sorunu yaşar mıyım?
Telefon oyun da nasıl 70 derece gördü şaşırtıcı. Config ile Pubg Mobile Ultra HD 60FPS ayarlarda 43 44 dereceleri zor görüyor.

Ana menüde öyle bir durum yok telefonun kullanıcısıyım. 2.el ne olduğu belli olmayan bir cihazda şaşırtıcı değil dediğin değerler.

Sıfır bizzat mi Store'dan alınmış cihazlardan bahsediyorum 2 tane.

Yeni güncellemeden sonra hala devam ediyor, servise 3 kez yolladık hepsinde stock ROM atıp geri yolluyorlar.

Kafasına göre bazen ana menüde, bazen Chrome üzerinde gezerken deliler gibi ısınıyor cihaz.

MIUI kaynaklı bir sıkıntı.

Sıfır bizzat mi Store'dan alınmış cihazlardan bahsediyorum 2 tane.

Yeni güncellemeden sonra hala devam ediyor, servise 3 kez yolladık hepsinde stock ROM atıp geri yolluyorlar.

Kafasına göre bazen ana menüde, bazen Chrome üzerinde gezerken deliler gibi ısınıyor cihaz.

MIUI kaynaklı bir sıkıntı.
Ben hiç öyle bir sorun yaşamadım. Şans işi.

Geri
Yukarı