POCO X3 Pro alınır mı?

Bütçe
6000
Dostum 8/256 modeli var bende güzel cihaz ama önermem.Bu cihaz Pubg için alınmıştı günlük kullanımda üzebilir.Cok ağır telefon tuğla gibi.Yazılımsal olarak bir sorun yaşamadım ama şarjı ilk günküne göre hızlı gidiyor.

Herhangi bir sorun yok var diyenlere bakmayın hocam 1 buçuk yıldır kullanıyorum aynı konuyu açmıştım herkes alma dedi ama aldım ve gayet memnunum Full oyun oynayan biri olarak kamera idare eder şarji uzun süre dayanıp 1 saate doluyor sadece su an tek eksisi ben 6/128 modelini 4 bin TL'ye aldim su an 10 bini geçmiş durumda.

Hocam ekranı çok kötü almayın bence.

NFC modelini babam kullanıyor sadece ağır.

Oyun için mi alacaksın

NFC modelini babam kullanıyor sadece ağır.

Oyun için mi alacaksınız?
full oyun değil ama mesela 6 saat telefon kullanıyorsam 4 saati pubg kalanı instagram vb

Alınmaz, kronik sorunlu ve kötü bir cihaz.
tanıdıktan alıcam bir sorunu olmadı diyor ben oyun için alıcam zaten hocam

Hocam ekranı çok kötü almayın bence.
teşekkür ederim

Kronik ne gibi bir sorunu vardır?
PMIC kronik arızası var. Bu da tümleşik güç yönetimi denetleyicisi demek. Çoğunlukla Hint pazarında ortaya çıkan bir sorunmuş gibi olsa da Türkiye'ye gelen partilerde de sorun var. PMIC sorunu yaşarsanız telefon hard brick oluyor ve direkt servislik oluyor. Servis anakart değişimi yapıp geri veriyor ama yeni taktığı anakartta da olmayacağı ne malum, tartışılır.

Düzgün cihaz al, kafanı bunlarla bulandırma bence.

POCO X3 Pro kullanıyordum 4 ay önceye kadar. Bu iğrenç kronik sorundan haberim yoktu alırken. MIUI forumlarında açılan konulardan sonra öğrenmiştim PMIC kronik arıza sorununu. Ocak 2023 gibi bu sorunu yaşadım ve telefon hard brick oldu. Garanti kapsamında GENPA'ya götürdüm, hallettiler. Daha sonrasında babama verdim X3 Pro'yu ve kendime 2. el iPhone XR aldım, rahatladım.

POCO X3 Pro'ya sorunsuz diyenleri takmamalısın asıl.

Geri
Yukarı