POCO X3 Pro alınır mı?

Bütçe
6000
Pmıc kronik arızası var. Bu da tümleşik güç yönetimi denetleyicisi demek. Çoğunlukla hint pazarında ortaya çıkan bir sorunmuş gibi olsa da Türkiye'ye gelen partilerde de sorun var. Pmıc sorunu yaşarsanız telefon hard brick oluyor ve direkt servislik oluyor. Servis anakart değişimi yapıp geri veriyor ama yeni taktığı anakartta da olmayacağı ne malum, tartışılır.

Düzgün cihaz al, kafanı bunlarla bulandırma bence.

POCO X3 Pro kullanıyordum 4 ay önceye kadar. Bu iğrenç kronik sorundan haberim yoktu alırken. MIUI forumlarında açılan konulardan sonra öğrenmiştim pmıc kronik arıza sorununu. Ocak 2023 gibi bu sorunu yaşadım ve telefon hard brick oldu. Garanti kapsamında Genpa'ya götürdüm, hallettiler. Daha sonrasında babama verdim X3 Pro'yu ve kendime 2. el iPhone XR aldım, rahatladım.

POCO X3 Pro'ya sorunsuz diyenleri takmamalısın asıl.

Aldığınız yer neresi şans mı desem bilemedim ben bir buçuk yıl olacak kullanıyorum çok fazla oyun oynayan birisi olarak daha hiçbir sorun yaşamadım Hepsiburada'dan almıştım.

Aldığınız yer neresi şans mı desem bilemedim ben bir buçuk yıl olacak kullanıyorum çok fazla oyun oynayan birisi olarak daha hiçbir sorun yaşamadım Hepsiburada'dan almıştım.
Sanslik bir durum degil her X3 Pro'da olan bir sorun ama ne zaman patlayacagi sizin telefonu kullanis biciminize gore degisir. Durup dururken de brick olan var, ciktigindan beri sorunsuz kullanan da. Bu riski almaya degmez.

Geri
Yukarı