POCO X3 Pro alınır mı?

Arkadaşlar ikinci elden bir telefon almayı planlıyorum ve gündelik kullanımda kasmamasını ve belli bir oranda da oyun oynatmasını istiyorum. Gözüme ise bu telefon çarptı. Sizce alınır mı? Başka telefon önerebilirsiniz fakat Polonyada'yım yani piyasa ve fiyatlandırmalar farklı. Gene de şunun fiyatına bir bak aynı ise bunu al dediğiniz telefon varsa yazabilirsiniz.
S20 FE düşünebilirsin.

Kronik sorunlu cihaz alınmaz.

Onun yerine A54 S20FE tercih edilebilir.

Hocam kronik sorunlu olduğunu duydum ama o Türkiye ve bir de başka bir ülke içinmiş sanırım ve ben telefonu Polonya'dan alacağım. Biraz ona güveniyorum yoksa bende bulaşmam kronik sorunlu ürüne. Ha derseniz ki öyle bir şey yok başka telefon önerilerine açığım. A54 ise Polonya'da yine POCO X3'e göre daha pahalı gördüğüm başka tavsiyeniz var mı? Mesela A53 buldum az önce benzer fiyata A53 alınır mı peki?

S20 FE düşünebilirsin.

Baktım hocam ama polonayda çok daha pahalı POCO X3 Pro'ya göre. Yoksa S10 Plus S20 S20FE falan da bakıyorum.

Son düzenleme:
Hocam kronik sorunlu olduğunu duydum ama o Türkiye ve bir de başka bir ülke içinmiş sanırım ve ben telefonu Polonya'dan alacağım. Biraz ona güveniyorum yoksa bende bulaşmam kronik sorunlu ürüne.

Baktım hocam ama polonayda çok daha pahalı POCO X3 Pro'ya göre. Yoksa S10 Plus S20 S20FE falan da bakıyorum.

Hocam ben de severek almıştım ancak 2 yıl sonra alet ölüyor Samsung'un herhangi bir modeli düşünülebilir.

Sd 870 ile Exynos 1380 arasında ciddi performans farkları var. Yıl olmuş 2024 hala S20 FE öneriliyor. Dediğim gibi tek seneçek Poco F4.
Ayrıca X3 Pro sıkıntılı bir cihazdı ilk çıktığında da sadece oyun için alınabilirdi ancak onun zamanı geçti, alınmaz artık.

Alınmaz. POCO F4 almalısın. Başka cihaza bakma bu fiyatlarda oyun için en iyi seçenek POCO F4

Berbat telefon. A54 daha iyi.

Berbat optimizasyonlu Xiaomi'ye adım bile atmayın. Üstüne para verseler almam bu saatten sonra.

Ya da direk siz bütçe söyleyin biz ona göre önerelim.

Berbat optimizasyonlu Xiaomi'ye adım bile atmayın. Üstüne para verseler almam bu saatten sonra.
Optimizasyon kötü olsa bu skorları nasıl alsın? Neredeyse 2'ye katlamış F4, A54'ü. Sırf adı Samsung diye kötü olanı niye millete öneriyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Edit: Pardon video F5'a aitmiş. Oyun için Poco F5 20k altı en iyisi diyerek önerimi noktalıyorum.

Son düzenleme:
Optimizasyon kötü olsa bu skorları nasıl alsın? Neredeyse 2'ye katlamış F4, A54'ü. Sırf adı Samsung diye kötü olanı niye millete öneriyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video F4'ün bile değil? Niye kandırıyorsunuz insanları?

Ya da direk siz bütçe söyleyin biz ona göre önerelim.

Hocam bütçe söylerim söylemesine de Polonya piyasası farklı dediğim gibi. Ha derseniz ki oranın ikinci el sitesini at bütçeni söyle biz bakalım atayım.

Hocam bütçe söylerim söylemesine de Polonya piyasası farklı dediğim gibi. Ha derseniz ki oranın ikinci el sitesini at bütçeni söyle biz bakalım atayım.

Piyasa farklı tamam da yani mesela atıyorum bir şey alacağım dersin 40 dolar bütçem var dersin 100 dolar var dersin. Ona göre bakarız bizde. Ya da isterseniz direk POCO X3 Pro'nun bir tık üstünde ama gerçekten değer cihazlar önerelim.

Geri
Yukarı