POCO X3 Pro ekran beyaz oldu ve mavi benekler çıktı

Bilmiyorum sadece oyun oynadım.
Elinizdeki X3 Pro'yu telefoncuya götürme şansınız var mı? Aklınızda bulunsun eğer elinize 5000 TL falan geçerse Huawei Mate 20 Pro öneririm 2. El almanızı. HDR 60 FPS Ultra HD'de 45 FPS oynuyorum Pubg Mobile'de. Oyun telefonu olarak tercih edilebilir yüksek grafik oyun oynarken ısınıyor ancak görmezden gelinebilir. Tek sıkıntısı 60 Hz. 2K OLED ekranı da büyük avantaj. Şarj olarak gayet iyi şarjı güzel gidiyor.

Bende de X3 Pro var hocam ısınma konusunda yapamamışlar aşırı ısınıyor ve MIUI gerçekten kötü bir arayüz.
Bende de çok nadir de olsa ısınmaya başlıyor yüksek CPU kullanımından ama o sırada tamamen kapatıp yeniden başlatırsam düzeliyor. Yine nazar değmesin iyi cihaz da şu sıralar ROM atasım var. No Gravity Kernel + Pixel Experience kurasım vardı.

Bende de çok nadir de olsa ısınmaya başlıyor yüksek CPU kullanımından ama o sırada tamamen kapatıp yeniden başlatırsam düzeliyor. Yine nazar değmesin iyi cihaz da şu sıralar ROM atasım var. No gravity kernel + PixelExperience kurasım vardı.

Cihaz 1 yıl geçince perte çıktı sadece PUBG oynamak istedim cihazı zorlamadım bile telefon 40⁰ oldu Xiaomi pişmanlıktır.

Hocam telefonu sadece oyun oynamak icin kullandım oyun telefonu dedi satanlar oturup ağlıyacağım ailemin yeni telefon alacak durumu yok.

satanlar mi store
Sakin ol, aşırı mı oyun oynadın? Evet cihaz çıktığı zaman oyun telefonu diye geçiyordu zaten bu konuda hemfikiriz.

Cihazın garantisi devam ediyor mu? Ediyorsa servisle iletişime geç. Donanımsal sorun olabilir. Yazılımın güncel mi? Cihazın garantisi yoksa ücret karşılığında servis yapar mı pek bilgim yok ancak sorarsan iyi olur.

Cihaz 1 yıl geçince perte çıktı sadece PUBG oynamak istedim cihazı zorlamadım bile telefon 40⁰ oldu Xiaomi pişmanlıktır.
Hocam sizin cihazınızda kimsede olmayan bir olay için tüm markayı kötülemek yanlış olur bence. Kul yapısı sonuçta. Size de arızalısı denk gelmiş. Garantiye yollayıp baktırıcaksınız artık.

Hocam sizin cihazınızda kimsede olmayan bir olay için tüm markayı kötülemek yanlış olur bence. Kul yapısı sonuçta. Size de arızalısı denk gelmiş. Garantiye yollayıp baktırıcaksınız artık.
Aynen öyle. Bende sizin gibi düşünüyorum.

markayı kötülemeye gerek yok size denk gelmiş yalnızca.

Telefonun en çok ısındığı zaman hem telefonla konuşup hem PUBG Mobile oynuyordum ve şarjdaydı ama yüksek grafik isteyen oyunlar dışında kasma olmuyor genelde bunu nasıl başardın büyük başarı, garantisi varsa bir göster ve telefonu kullanma mümkünse patlama vb olmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı