POCO X3 Pro global ROM nasıl atılır?

EkmekArasiHDD

Megapat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Perşembe
POCO X3 Pro 128 GB kullanıyorum. Aldığımdan beridir telefonda TR ROM'u var ve TR ROM'unda güncellemeleri çok geç alıyor. 2 ay önce MIUI 13.0.4 yeni aldı. Global ROM'lara bakıyorum düzenli güncellemeleri alıyorlar. Bu telefona global ROM'u normal yollardan (TWRP falan işlerine girmeyi hiç istemiyorum.) Nasıl kurabilirim? Adım adım anlatabilir misiniz konu altında?

Telefon Bootloader kilidini açılması lazım mi inlock flash programını kulanın. POCO X3 Pro global ROM'unu ise buradan indirebilirsiniz Download Pocophone X3 Pro Firmware ROM TWRP (vayu)
Telefonna kurmak için ise Mi Flash programını kulanın. Telefonu Fastboot moduna alıp Mi Flash ile yükledeyiniz global ROM'u telefona kurun.

Telefon Bootloader kilidini açılması lazım mi inlock flash programını kulanın. POCO X3 Pro global ROM'unu ise buradan indirebilirsiniz Download Pocophone X3 Pro Firmware ROM TWRP (vayu)
Telefonna kurmak için ise Mi Flash programını kulanın. Telefonu Fastboot moduna alıp Mi Flash ile yükledeyiniz global ROM'u telefona kurun.
Peki IMEI sorunu olur mu? Türkiye garantili cihaz çünkü ve çift SIM kullanıyorum. Bir de düzenli güncellemeleri alıyor mu?

Geri
Yukarı