Rehber Custom ROM POCO X3 Pro için Bootloader açma ve PixelExperience Custom ROM yükleme

X3 Pro için ne yazık ki aktifte bir geliştiricisi yok. Dolayısıyla eski güvenlik yamalarında kalacaktı. Bunun yerine alternatif ArrowOS kurdum ve memnunum. Aslında geliştiricileri olsaydı düşünüyordum.

Düzeltme: Pixel Experience'dan bahsettiniz sandım. :D
Ben de başta daha yalın olduğu için Pixel Experience düşünüyordum ama güncelleme almayacaksa çok da bir anlamı yoktu o yüzden aktif olarak geliştirilen PixelOS'i tercih ettim

Ben de başta daha yalın olduğu için Pixel Experience düşünüyordum ama güncelleme almayacaksa çok da bir anlamı yoktu o yüzden aktif olarak geliştirilen PixelOS'i tercih ettim
Ben de dediğim gibi ArrowOS tercih ettim. Aslında PixelOS ile benzer sadece kırpılmış hali. Ben aşırı bir özellik ya da Google uygulaması aramıyordum. Şu an için de gayet hafif gidiyor ama bataryam tabi 2 yıl boyunca özellikle yurt ortamında yer yer ağır kullanımlar sonrası aşındığı için WiFi'da bile maksimum 6 saat 40 dakika civarı alıyorum ekran süresi olarak. Zamanı geldiğinde bataryayı değiştirmeyi düşünüyorum.

Geri
Yukarı