POCO X3 Pro iyi midir?

Almayın, yazılım sorunları ve kronik sorunlarla dolu bir telefon. Bütçenizi söyleyin başka önerelim.

Kronik sorunu yok hocam cihazın.

Arkadaşlar telefon almak istiyorum POCO Xiaomi X3 Pro 256 Gb 8 Gb (xiaomi Türkiye Garantili) - Phantom Black Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bunu buldum bepta bilişim ve tekcepb var tekcep 256 GB bepta bilişim 128 GB ama hangisi daha güvenli karar veremedim ve Technopat'a yazdım.

AMOLED+güçlü bir işlemci isterseniz mi 9T Pro'ya bakabilirsiniz hocam.

Oyun odaklı arıyorsanız X3 Pro iyi bir tercih ama günlük kullanım ve kamerada cihaz rezalet.
Bu arada mi 9T Pro ile X3 Pro'nun işlemcisi ve GPU'su aynı.

Kullanan birisiyim optimizasyon sonrunları var evet oyunlarda ani FPS düşmesi de oluyor yen güncellemeyle üzelteceklrini söylediler 8 GB versiyonunu al 3 GB'sını işletim sistemi tüketiyor şarjı çok hızlı dolup çok yavaş bitiyor saatlerce oyun oynayabilirsin. Ama dediğim gibi droplarda az değil ekran 120 Hz yeterli.

Bazı oyunlarda PUBG'de bazen olabiliyor şu anda dropu bayağı azalttılar ama PUBG değil mi sorun bilmiyorum bir anda PUBG soluk bir ekrana bürünüyor ve FPS 15'i geçmiyor böyle bir hata var
Normalde 60 FPS'den aşağı düşmüyor oyunlar 60 FPS'e kilitlenmiş 70 veya 90 FPS alamazsın.

Arkadaşlar telefon almak istiyorum POCO Xiaomi X3 Pro 256 Gb 8 Gb (xiaomi Türkiye Garantili) - Phantom Black Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bunu buldum bepta bilişim ve tekcepb var tekcep 256 GB bepta bilişim 128 GB ama hangisi daha güvenli karar veremedim ve Technopat'a yazdım.

Oyun için alacaksanız fiyatına göre kusursuz bir seçim.
Ama oyun için almayacak iseniz uzak durun, 500 metre yakınına yaklaşmayın.
Günlük kullanım için bu fiyata mi 11 Lite öneriyorum.

Arkadaşlar kusuruma bakmayın belirtmeyi unuttum oyun amaçlı alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı