POCO X3 Pro MIUI 14 gelmedi

Screenshot_2023-05-21-23-07-24-699_com.android.updater.jpg

Bu bölüme girip güncellemeleri kontrol et e bas

Uygun güncelleme yok yazıyor sanırım olmuyor
Normalde olması lazım ama bazen böyle sistemsel sorunlar olabiliyor. Kendim böyle beklemeden güncellemiştim çok kez.
Burdan PC ile güncelleyebilirsin

Not: Bence PC ile rom atmayı önceden denemediysen yapma. Çünkü bazen sorun çıkabiliyor . Biraz daha güncelleme gelmesini bekleyebilirsin

Hocam android 12 acaba ondan yüklenmiyor olabilir mi
Sanmıyorum
Download V14.0.1.0.TJUTRXM - Xiaomi Pocophone X3 Pro (Turkey) - Global Stable in MiFirm burdan indirip tekrardan deneyebilirsiniz isterseniz

Hocam android 12 acaba ondan yüklenmiyor olabilir mi
Hocam Xiaomi güncelleme konusunda vasat kaldı çoğu kullanıcı hâlâ MIUI 14 gelmedi . Tekrar deneyin olmazsa biraz daha bekleyin bence. Banada gelmedi bende bekleyeceğim.Bu arada doğum günün kutlu olsun

Son düzenleme:
Sanmıyorum
Download V14.0.1.0.TJUTRXM - Xiaomi Pocophone X3 Pro (Turkey) - Global Stable in MiFirm burdan indirip tekrardan deneyebilirsiniz isterseniz

Hocam Xiaomi güncelleme konusunda vasat kaldı çoğu kullanıcı hâlâ MIUI 14 gelmedi . Tekrar deneyin olmazsa biraz daha bekleyin bence. Banada gelmedi bende bekleyeceğim.Bu arada doğum günün kutlu olsun
Teşekkür ederim 🥰

Sanmıyorum

Hocam oda olmadı yapacak birşey yok. Teşekkür ederim genede bu kadar yardım ettiniz

Son düzenleme:

Geri
Yukarı