Poco X3 Pro vs A52

Poco X3 Pro, batarya konusunda seni üzer. Ancak istediğiniz fiyat bandına yakınsa Redmi Note 10 Pro. Saydığınız özellikleri daha çok barındıran bir telefon. 8 GB versiyonunu alırsanız özellikle sizi memnun edecektir.

POCO X3 Pro, batarya konusunda seni üzer. Ancak istediğiniz fiyat bandına yakınsa Redmi Note 10 Pro. Saydığınız özellikleri daha çok barındıran bir telefon. 8 GB versiyonunu alırsanız özellikle sizi memnun edecektir.

Hocam uzun süreli telefon kullanmak istiyorsanız Xiaomi'nin Redmi ve Lite serisinden uzak durun.

Düzgün bir fotoğraf çekmek isterseniz yalnızca gece çekim yapabiliyorsunuz.
Gündüz kamera performansı kötü olan cihaz otomatik olarak gecede kötü çeker. Gündüz zorlanan bir modelin gece yeterli ışıkken iyi fotoğraf çekmesi mümkün değil.

Kamera ihtiyacınız yoksa o fiyat bandında Poco X3 Pro dan daha iyi bir telefon yok.

Ama Poco x3 Pro kamerası gerçekten çok kötü. Diyafram değeri ve kamera çekim kalitesi berbat. Düzgün bir fotoğraf çekmek isterseniz yalnızca gece çekim yapabiliyorsunuz.

A52 öneririm.
Dün gece KahramanMaraş Ilıcada gün batımında sigara içmek için dağa çıkmıştım oradan bir çekimim.
Poco X3 Pro
Eki Görüntüle 1185560
Eki Görüntüle 1185561
Bu da o dağın gündüz çekmiş halim. Şu an anlık atıyorum. Netlik aramayın. Poco X3 kadar Profesyonel bir kamerası yok.
Eki Görüntüle 1185563

Bu telefonu bozan tek şey kamera. Poco X3 gibi yazılımsal sorunlar mevcut değil.
Cevabınız için teşekkür ederim. Maalesef kamera şu anki telefonumu değiştirmek isteme sebeplerimden biri. Bu yüzden dediğiniz gibi Poco X3 Pro maalesef bana göre bir cihaz değilmiş.

Geri
Yukarı