Poco X3 Pro vs A52

@arab.teyyare
Tanıdığınızın cihazına piyangodan yazılım sorunu çıktı büyük ihtimalle :D

Ya da cihaz çok ısındığı ve umursamadığı için throttling gibi bir durum oluyor.

2 kuzenimde var X3 Pro, oyun için aldılar.
Küçük bir telefon pervanesi kullanıyorlar oyun oynarken, telefon hala canavar gibi :D

Merhaba, bu akşam telefon alacağım. Kamera, batarya ve gizliliğe önem veren biriyim. POCO X3 Pro mu yoksa A52 mi mantıklı tercih olur?

POCO X3 Pro kullananlar deneyimlerini yazarlarsa çok memnun olurum.

Bir de POCO X3 Pro gizlilik konusunda verileri satar mı?

Not: Çok fazla oyun oynamıyorum.

şu anki telefonum a50.

POCO derim oyun oynarsan ya da sana Oppo A74 önerebilirim kendim pil konusunda oyun konusunda çok memnunum stok 4 ama yazılımından 7 GB RAM yapabiliyorsun.

POCO derim oyun oynarsan ya da sana Oppo A74 önerebilirim kendim pil konusunda oyun konusunda çok memnunum stok 4 ama yazılımından 7 GB RAM yapabiliyorsun.
Oyunla pek işim yok hocam. Mevcut cihazım Samsung A50 ve bu bile yetiyorsa A52 oyunda yetecektir bence. Kronik sorunu yoksa diğer özellikleri de güzel gözüküyor A52 alırım.

Kamera ihtiyacınız yoksa o fiyat bandında Poco X3 Pro dan daha iyi bir telefon yok.

Ama Poco x3 Pro kamerası gerçekten çok kötü. Diyafram değeri ve kamera çekim kalitesi berbat. Düzgün bir fotoğraf çekmek isterseniz yalnızca gece çekim yapabiliyorsunuz.

A52 öneririm.
Dün gece KahramanMaraş Ilıcada gün batımında sigara içmek için dağa çıkmıştım oradan bir çekimim.
Poco X3 Pro
IMG_20211009_181009.jpg

IMG_20211009_180756.jpg

Bu da o dağın gündüz çekmiş halim. Şu an anlık atıyorum. Netlik aramayın. Poco X3 kadar Profesyonel bir kamerası yok.
IMG_20211010_114741.jpg

Bu telefonu bozan tek şey kamera. Poco X3 gibi yazılımsal sorunlar mevcut değil.

Son düzenleme:
Kamera ihtiyacınız yoksa o fiyat bandında POCO X3 Pro'dan daha iyi bir telefon yok.

Ama POCO X3 Pro kamerası gerçekten çok kötü. Diyafram değeri ve kamera çekim kalitesi berbat. Düzgün bir fotoğraf çekmek isterseniz yalnızca gece çekim yapabiliyorsunuz.

A52 öneririm.
Dün gece Kahramanmaraş ılıcada gün batımında sigara içmek için dağa çıkmıştım oradan bir çekimim.
POCO X3 Pro.
Eki Görüntüle 1185560
Eki Görüntüle 1185561
Bu da o dağın gündüz çekmiş halim. Şu an anlık atıyorum. Netlik aramayın. POCO X3 kadar profesyonel bir kamerası yok.
Eki Görüntüle 1185563

Son fotoda kamera harbi kötüymüş.
Apartman ve arkalar sulu boya gibi durmuş.

Ben A52 aldım geçen cumartesi. Trendyol/mediamark satıcısından aldım. Kasa esneme vb. yoktu şarjı 15'te takıp 100'e kadar 1 saat vb geçiyor hızlı doluyor bence oyun oynamazsan rahat 1 gün gider kardeşime veriyorum Brawl Stars oynaması için şarjı hızlı gidiyor. Diğer oyunlarda pek bilmiyorum ama brawl starsda yiyor şarjı bayağı. Alabilirsin güzel telefon.

Ben A52 aldım geçen cumartesi. Trendyol/mediamark satıcısından aldım. Kasa esneme vb. yoktu şarjı 15'te takıp 100'e kadar 1 saat vb geçiyor hızlı doluyor bence oyun oynamazsan rahat 1 gün gider kardeşime veriyorum Brawl Stars oynaması için şarjı hızlı gidiyor. Diğer oyunlarda pek bilmiyorum ama brawl starsda yiyor şarjı bayağı. Alabilirsin güzel telefon.

Oyun oynarken ekranı 90Hz bırakırsanız ondan yiyordur hocam çok şarj.
Brawl Stars 90FPS desteklediği için sömürür şarjı eğer 90Hz açıkken oyuna girerseniz.

Geri
Yukarı