Poco X3 Pro vs Samsung A52 vs Xiaomi Mi Note 10 Pro vs Xiaomi Mi 11 Lite

cinar_yasarrr

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Aşağıdaki resimlerdeki telefonlardan hangisi daha iyi, ben karar veremedim. (genelde oyun oynamayacağım ve batarya benim için önemli, POCO X3 Pro'nun ekranının IPS LCD olması düşündürüyor.)

1632590677057.png

Son düzenleme:
POCO X3 Pro kullanıyorum. Bataryası beni gayet memnun ediyor. Aşırı yoğun kullanımda günü kurtarıyor, yoğun kullanımda ise günaşırı şarj ediyorum. 2. günün sonunda %7 civarı oluyor şarj.

Eğer oyun önemli değil ama uzun ömürlü olsun, güçlü olsun diyorsan yine POCO önerebilirim. Diğer bir yandan uzun ömürlü olsun, kamerası da iyi olsun diyorsan Redmi Note 10 Pro önerebilirim.

Bu iki telefonun fiyatlarında bulunan Mi 10T de gayet güzel bir telefon.

Mi Note 10 Pro fiyat olarak çok farklı bir cihaz. Benim önerim bu cihazlar haricinde mi Note 10 Lite olur. İlla bu cihazlardan biri dersen ve sadece oyun amaçlı olacağını düşünürsek POCO X3 Pro

Aşağıdaki resimlerdeki telefonlardan hangisi daha iyi, ben karar veremedim. (genelde oyun oynamayacağım ve batarya benim için önemli, POCO X3 Pro'nun ekranının IPS LCD olması düşündürüyor.)

Eki Görüntüle 1173646
Yani çok bilgim yok ancak oyun oynamıyorum diyorsunuz o zaman öyle aman aman bir şey olmasına gerek yok dolayısıyla ben A52 önerebilirim bende kullanıyorum gayet yeterli bir cihaz bence işlemcisi vs. de kötü değil Asphalt 9 falan oynuyorum kasmıyor.

@Elan Morin Tedronai hocam siz ne önerirsiniz?

Son düzenleme:
POCO X3 Pro kullanıyorum. Bataryası beni gayet memnun ediyor. Aşırı yoğun kullanımda günü kurtarıyor, yoğun kullanımda ise günaşırı şarj ediyorum. 2. günün sonunda %7 civarı oluyor şarj.

Eğer oyun önemli değil ama uzun ömürlü olsun, güçlü olsun diyorsan POCO önerebilirim. Diğer bir yandan uzun ömürlü olsun, kamerası da iyi olsun diyorsan Redmi Note 10 Pro önerebilirim.

Bu iki telefonun fiyatlarında bulunan Mi 10T de gayet güzel bir telefon.
Maalesef sadece Arçelik'ten alabilirim ve Mi 10T orada yok.

Eki Görüntüle 1173646
Sanırım mi note 10 pro yerine redmi note 10 pro diyecektiniz. Eğer öyleyse redmi öneririm.

Oyun oynamıyorsanız A52 iyi seçenek gibi duruyor.
One UI Samsung ara yüzünün hiç sıkıntı çıkardığını görmedim. Mi arayüzünde sıkıntı çıkartabiliyor güncellemeler yüzünden.

Yani çok bilgim yok ancak oyun oynamıyorum diyorsunuz o zaman öyle aman aman bir şey olmasına gerek yok dolayısıyla ben A52 önerebilirim bende kullanıyorum gayet yeterli bir cihaz bence işlemcisi vs. de çok kötü değil şahsi görüşüm Aspalth 9 falan oynuyorum kasmıyor.

@Elan Morin Tedronai hocam siz ne önerirsiniz?
Asphalt 9 da kasmıyorsa zaten işlemcisi güçlüdür.

Yeni konular

Geri
Yukarı