POCO X6 Pro alınır mı?

İhtiyaçlarınız tam olarak neler oyun performansı kamera vb. ?

Kullanım amacınız nedir?
Oyun oynamak için o fiyatta alabileceğiniz en iyi cihaz. Ekranı güzel ama kameralar sadece günü kurtarır. İyi bir kamera isteniyorsa S23 FE veya Honor 90'a bakıl

Kusura bakmayın ceza vardı. Kamera benim için ana etken değil olmasada olur oyun ve günlük kullanım yapacağım. s23 fe falan istediğim depolama bütçemi aşar.

Kusura bakmayın ceza vardı. Kamera benim için ana etken değil olmasa da olur oyun ve günlük kullanım yapacağım. S23 FE falan istediğim depolama bütçemi aşar.

O zaman tabii ki seçiminizi X6 Pro ile de yapabilirsiniz lakin bana soracak olursanız Samsung Android camiasında güven anlamında çok önde seçimim Samsung bir cihaz olurdu ama POCO X6 Pro da güzel cihaz iyi forumlar.

O zaman tabii ki seçiminizi X6 Pro ile de yapabilirsiniz lakin bana soracak olursanız Samsung Android camiasında güven anlamında çok önde seçimim Samsung bir cihaz olurdu ama POCO X6 Pro da güzel cihaz iyi Sosyaller.

O yüzden bende Samsung'la arasında gidip geliyordum. POCO'yu kesin alma diyenleri gordum birkaç yerde o yuzden emın olmaya calısıyorum hala.

POCO'yu kesin alma diyenleri gordum birkaç yerde o yuzden emın olmaya calısıyorum hala.
Bana sorarsan almamanı şiddetle tavsiye ederim. Samsung gibi alternatifler varken pişman eder. Ama karar sizin tabii.

Oyun oynanacaksa X6 Pro fiyatına daha iyi performans veren bir Samsung yok. İstendiği taktirde 8/256 depolama seçeneği daha uygun fiyatla alınabilir. Tercih meselesi.

X6 Pro'nun kamera paketi hariç pişman edecek bir tarafı yok. Konu sahibinin de gördüğüm kadarıyla iyi kamera beklentisi yok. O halde insanları yanlış yönlendirmemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Poco x6 pro iyi işlemcili orta seviye bir telefon.
S23 FE ise kırpılmış bir amiral gemisi.
Oyun odaklı alınıyorsa poco x6 pro. Bu S23 FE'nin hiç oyun oynatmadığı anlamına gelmiyor.
Oyun odaklı alınmıyorsa eğer S23 FE X6 pro'dan net daha iyi.

İşlemciler arasında da çok fark yok, poco oyunlara daha optimize.

Poco x6 pro iyi işlemcili orta seviye bir telefon.
S23 FE ise kırpılmış bir amiral gemisi.
Oyun odaklı alınıyorsa poco x6 pro. Bu S23 FE'nin hiç oyun oynatmadığı anlamına gelmiyor.
Oyun odaklı alınmıyorsa eğer S23 FE X6 pro'dan net daha iyi.

İşlemciler arasında da çok fark yok, poco oyunlara daha optimize.
s23fe de fiyat olarak yakın olan modeli 128 gb ve bu yeterli değil. 256 olunca arada yaklasık 2000 lıra fark oluyor buna değmesi hakkında ne diyorsunuz. Oyunu oynama işi arada bir olursa o zaman değer mi oluyor.

Siz ne öneriyorsunuz.

S23 FE daha iyi olur derim çünkü POCO X6 Pro'nun oyun performansı dışında bu cihazdan daha iyi özelliği olduğu söylenemez. Ayrıca POCO X6 Pro her ne kadar oyunlarda iyi olsa da S23 FE'nin de oyunlarda aşağı kalır yanı yok. Ayrıca kullanıcı deneyimi ve uzun ömürlü olması açısından Samsung'un yanında Poco'nun adı bile olamaz.

Geri
Yukarı