POCO X6 Pro vs yenilenmiş S23 vs S23FE

Bütçe
22000

Dempsey

Hectopat
İyi günler. Yeni bir cihaz alma arifesindeyim. Samsung tarafını daha çok seviyorum ama birkaç yıldır Xiaomi, POCO arasında gidip geldim hep. X6 Pro performans olarak bayağı iddialı gibi duruyor. Samsung da One UI ve kamera tarafında önde gibi. Tabii S23'ün performans olarak X6 Pro'dan kötü olduğunu sanmıyorum. Bütçe 21-22 bin civarında. Bir de yenilenmiş S23 hakkında ne düşünüyorsunuz? Sıfır 25-26 bin civarındayken 21bine yenilenmiş şekilde bulunabiliyor Teknosa'da vs. teşekkürler şimdiden.

Oyun oynayacaksan X6 Pro, günlük kullanım için S23 FE, yenilenmiş olduğu için S23 kafadan elendi.
Yenilenmiş cihaz olayı şans işi sanırım. Çok memnun olan da var başı beladan kurtulmayan da. Xiaomi tarafından da poco cihazlara zamanında farklı bir MIUI sürümü gönderiyorlardı. Hyperos daha iyi duruyor bir yandan. Ama üzecek bir cihaza benzemiyor.

Ağırlıklı olarak oyun oynuyorum dersen X6 Pro al geç. Onun dışında S23FE öneririm.

Yenilenmiş cihaz olayı şans işi sanırım. Çok memnun olan da var başı beladan kurtulmayan da. Xiaomi tarafından da POCO cihazlara zamanında farklı bir MIUI sürümü gönderiyorlardı. HyperOS daha iyi duruyor bir yandan. Ama üzecek bir cihaza benzemiyor.

Üzmez. Yenilenmiş telefon işi Türkiye de üzer hocam.

Uzun süre gitsin diyorsan S23FE al.
Fe takısı biraz şüphelendiriyor ya. Exynos vs bir yana s23 serisi için verilen güncelleme sözleri vs fe için üvey evlat muamelesine dönüşür mü diye düşünüyorum. Oneui 6.1 ile gelen ai özellikleri biraz eksik gelmiş mesela.

Onun dışında a55 ve a35 nasıldır? Arkadaşın a34ü bayağı stabil geldi gözüme. Ama açıkçası S serisinden çıkıp A serisi yerine X6 pro daha mantıklı geliyor bir yandan.

Fe takısı biraz şüphelendiriyor ya. Exynos vs bir yana s23 serisi için verilen güncelleme sözleri vs fe için üvey evlat muamelesine dönüşür mü diye düşünüyorum. Oneui 6.1 ile gelen ai özellikleri biraz eksik gelmiş mesela.

Onun dışında a55 ve a35 nasıldır? Arkadaşın a34ü bayağı stabil geldi gözüme. Ama açıkçası S serisinden çıkıp A serisi yerine X6 pro daha mantıklı geliyor bir yandan.
A55 şu an ölü. S23 FE var çünkü. Bildiğim kadarıyla ai aynı olarak geldi tüm S23'lere eksik geldi. Poco olabilir.

Geri
Yukarı