Pod Cihaz Önerisi

homie

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İyi Sosyaller.
Pod bir cihaz arıyorum. Caliburn X düşünüyordum, fakat sıcak buhar ve likit akıtma gibi sorunları olduğunu öğrendim. Xros 3 ve Argus G araştırdım, bu iki üründe kartuş ile beraber coil değişiyor. Coili ne kadar süre içinde yakacağımı bilmediğim için fazla masraflı gibi göründü. Kullanan arkadaşlar yeşillendirebilirse sevinirim.

Aradığım özellikler:
  • MTL olması (sigara içimi)
  • Coili değiştirilebilen (sarımdan anlamıyorum)
  • Şarjı bir gün gitmesi
  • Salt likit kullanacağım ve aroma performansının yüksek olması
  • sıcak buhar sorunu olmayan
  • Akıtma vs. sorunu olmayan
Yukarıda saydığım özelliklere sahip bildiğiniz bir cihaz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
G2, koko prime, x vb neredeyse güncel bütün caliburn ürünlerini denemiş biri olarak hepsinin coili aynı ve kolay bulunur. Fakat Argus Pod da kullanan biri olarak kartuşu çok pahalı.
-Hepsinde kullandığın likitin akışkanlığına göre akıtma yapar. Kimi 3 gün kimi 1 ay ama mutlaka akar. Çevremde 10 kişi kullanıyor akıtmayan görmedim.

Bunları göze alırım dersen de Caliburn X ve Argus Pod ekranı ve watt ayarları olması açısından daha eğlenceli. Ben uğraşmam,likt koyar içerim dersen her model aynı

Bütün coilli podların akıtma sorunu vardır terletir hepsi. Caliburn x var bende buhar düşük ohm coilde sıcak evet ama 1.2 de gayet iyi. Alternatif olarak argus p1 öneririm coili de bulunuyor hem kartuşlu modeli var hemde coilli modeli. Salt likit kullanmanı asla tavsiye etmem onun yerine yüksek mg freebase likit kullanın. Sıcak veya soğuk buhar kullandığın watt ve kullandığın ohm ile alakalıdır yüksek ohm düşük watt kullanırsan soğuk buhar verir. Caliburn x ekranı olduğu için çok ön planda ama argusun aroması benim için daha iyiydi. CrownD de bakabilirsin oda güzel pod. Uwell in yine

Argus G modelinde karar kıldım, boş kartuş alıp coili ayrı almayı düşünüyorum. Birkaç sitede Caliburn X göre daha iyi olduğu yazılmış. Sizlerin düşüncesi nedir?

Geri
Yukarı