Polis memurunun kişisel verilerimi bir arkadaşı ile paylaşması

Teşekkür ederim mesajlar için. Polis forumuna da yazdım fakat nedense şiddetle meslektaşlarını savundular. Hiçbir kuruluşa güvenim kalmadı.:(
Hocam bu dolandırıcıya senin arkadaşın dolandırıcı demek gibi. Siz bir başka yerlere de başvurun derim. Hocam söylediğiniz forum Memurlar.net mi? Ben öyle bir şey görmüştüm de.

Hocam bu dolandırıcıya senin arkadaşın dolandırıcı demek gibi. Siz bir başka yerlere de başvurun derim. Hocam söylediğiniz forum Memurlar.net mi? Ben öyle bir şey görmüştüm de.
Benim merak ettiğim, bu kişisel verilerin sorgulanması sırasında sorgunun hangi polis tarafından yapıldığının kaydının tutulup tutulmadığını öğrenmekti. O foruma yazdım ve sorguyu yapanların kaydının alındığını öğrendim. Diğer olumsuz yorumları da meslektaşlarını korumak amacıyla atmışlardır herhalde.

Bu bilgilere sadece polisler erişmiyor hocam. İnternette polislerin hastanelerin kullandığı veritabanları sızıyor her kullanıcı indirip görebiliyor isim vermeyeceğim etik olmaz.

Teşekkür ederim mesajlar için. Polis forumuna da yazdım fakat nedense şiddetle meslektaşlarını savundular. Hiçbir kuruluşa güvenim kalmadı.:(
dostum discord uzerinden bu işi yapan çok kişi var herkesin tc sini yayıyorlar benimde basım belda bu yuzden arkadasıma saka olsun diye tc sini atmıstım seni dava edicem diyor

Yeni konular

Geri
Yukarı