Polis Olmak Ne Kadar Mantıklı?

Arkadaşlar derslerim pek başarılı sayılmaz ve yönelebileceğim bir meslek yok beceriksizim. Sizce polis olmak ne kadar mantıklı? Polislerin gecesi gündüzü belli değil diyorlar, ne kadar doğru? Zaten benim için sorun edecek değil, normal bir hayat istemiyorum.

Hocam yani polis olmanızı önermem diyebilirim babam emekli polis çok zorluklar çekti mobbing vs burada anlatılmayacak çok şey var sırf bu polislik yüzünden vücudu çok yoruldu şimdi de kanser hastası polis olacağına git asgari ücretli çalışan ol daha iyi.

Hocam yani polis olmanızı önermem diyebilirim babam emekli polis çok zorluklar çekti mobbing vs burada anlatılmayacak çok şey var sırf bu polislik yüzünden vücudu çok yoruldu şimdi de kanser hastası polis olacağına git asgari ücretli çalışan ol daha iyi.
Rahmetli dedem t*rör bölgesindeydi güney doğuda. En son amir olarak emekli oldu ve akciğer kanserinden vefat etti. Türkiye de en çok operasyon uygulayan madalyalardan birisini almıştır. Ben polis olmak istiyorum dediğim de,adaletin olmadığı yerde kuralları koyamazsın. Git ufak para kazan,huzurun olsun demişti. Çok haklısınız.

Rahmetli dedem t*rör bölgesindeydi güneydoğuda. En son amir olarak emekli oldu ve akciğer kanserinden vefat etti. Türkiye de en çok operasyon uygulayan madalyalardan birisini almıştır. Ben polis olmak istiyorum dediğim de, adaletin olmadığı yerde kuralları koyamazsın. Git ufak para kazan, huzurun olsun demişti. Çok haklısınız.

Başınız sağ olsun hocam.

Geri
Yukarı