Polislerin uygulamada mutlaka durdurduğu otomobiller nelerdir?

Benim başıma gelen anlattığım şekildeydi ondan yola çıkarak yazdım. 😁
Benim en çok merak ettiğim, 1 saat önce barda biriyle tanışsam ve birlikte yola çıksak ve bu şekilde çevirmeye girsem nasıl kanıtliycam korsan olmadığımı :D

Benim en çok merak ettiğim, 1 saat önce barda biriyle tanışsam ve birlikte yola çıksak ve bu şekilde çevirmeye girsem nasıl kanıtliycam korsan olmadığımı :D
Maalesef çapraz sorgudan sonra bilgiler uyuşmayınca hem idari para cezası hem araç bağlanması şoku yaşayacaksınız. Emin olun devletimizin açığı olan tek yer bu tarz şeyler değil düşünsek daha nelerden çıkar da işte elden bişey gelmiyor maalesef.

Scirocco'nun durdurulmadığı çevirme görmedim. Kullanıcı profili de %90 sorunlu olduğu için polis kardeşlerimize hak veriyorum.

Daha dün ışıklarda beklerken ters istikametten girmeye çalışan egzozlu Scirocco'a yol vermek istemeyen Doblocu abi, Scirocco'cu tarafından tehdit edildi. Değişmiyor profilleri hiç. Efendisi yok.

Son düzenleme:
Scirocco'nun durdurulmadığı çevirme görmedim. Kullanıcı profili de %90 sorunlu olduğu için polis kardeşlerimize hak veriyorum.

Daha dün ışıklarda beklerken ters istikametten girmeye çalışan egozlu Scirocco'a yol vermek istemeyen Doblocu abi, Scirocco'cu tarafından tehdit edildi. Değişmiyor profilleri hiç. Efendisi yok.
bir aralar cidden favoriydi scirocco ama favori olmamasına şaşmamak lazım 163 HP Güç bombeli yakışıklı bir dış tasarım bir barzo'nun ihtiyacı olabileceği iki şey bir arada. 😄

Şirket aracı olarak Toyota Corolla kullandığım süreçte hiç durdurulmadım. Sonrasında kısa bir süre Civic HB kullandım, haftada 2-3 defa durduruyorlardı. T-Roc kullandığımda da durdurulmadım ama nedense şu anda Sportage'ı kullanırken özellikle akşamları hep durduruyorlar. Sportage gibi farları enteresan görünen ya da Civic HB gibi biraz hor kullanılan modellerden birini kullanınca daha çok durduruyorlar sanırım.

Şirket aracı olarak Toyota Corolla kullandığım süreçte hiç durdurulmadım. Sonrasında kısa bir süre Civic HB kullandım, haftada 2-3 defa durduruyorlardı. T-Roc kullandığımda da durdurulmadım ama nedense şu anda Sportage'ı kullanırken özellikle akşamları hep durduruyorlar. Sportage gibi farları enteresan görünen ya da Civic HB gibi biraz hor kullanılan modellerden birini kullanınca daha çok durduruyorlar sanırım.
Hocam Civic'i tescilledik. Ama Sportage'a şuan bende şaşırdım açıkçası. 😁

Benim amcam trafik polisi sadece ama sadece gözlerine şüpheli gördükleri arabaları durduruyorlar.
Farları enteresan tasarımda olunca da durduruyorlar mıymış diye sorar mısın? :D Hadi Civic HB ile durdurmalarını anlıyorum da Sportage ile neden hep durduruyorlar? Corolla ve T-Roc ile bu sorunum yoktu.

Geri
Yukarı