Pollux 3AD alınır mı?

G.Skill F4-3000C16S-8GVRB RipjawsV Kırmızı DDR4-3000 MHz CL16 8 GB Single PC Ram Fiyatları ve Özellikleri Bütçeye bağlı 2 adet alabilirsiniz.
Kasadaki PSU sizi yanıltmasın, VX PLUS var içinde. İstediğiniz özelliklerde bunu dizdim. Bütçenizi söylerseniz daha iyi şeyler önerebilirim.
Sistem gayet güzel. Belki bütçeyi hafif arttırıp R3 1200 yerine daha iyi bir işlemci alabilirim. Yardımınız ve çabuk geri bildiriminiz için sizlere minnettarım.

Bütçem 6000 kadar yazmışsınız, yeni gördüm. Şunu atayım ben.
NEOFORZA BLACK FAYE 8 GB DDR4 3200 MHPC BELLEK SİYAH | Trendyol (x2)
Sadece oyun dediğiniz için 3300X seçtim. Kasa konusunda kasayı yukarıdaki arkadaşın attığı Aerocool kasa ile değiştirip RX5600XT alabilirsiniz, size kalmış.

Sistem:

Özelleştirme:

Eki Görüntüle 622287

SSD:

.

Sistem elince geçince güç kaynağını satıp bunu al. Çünkü güç kaynağı kalitesiz.

.
Bu da güzel :D Kararsız kaldım resmen :D Fakat Game Garaj'ı ilk defa duyuyorum ve kargo esnasında bir sorun çıkarsa ilgilenirler mi bilmiyorum.

Monitörü yazmayı unuttum.

@abrahm valentin

Monitör:

Galiba karar verdim. Çalıya Saklanan Kedi'nin belirttiği sistem ile sizin monitörü alacağım. Montajı kendim yapamayacağım için ne yapmam lazım?
Ayrıca şu sistem nasıl?

Galiba karar verdim. Çalıya saklanan Kedi'nin belirttiği sistem ile sizin monitörü alacağım. Montajı kendim yapamayacağım için ne yapmam lazım?
Ayrıca şu sistem nasıl?

Kendin yapamazsan bilgisayarcıya götür.

Montajı kendim yapamayacağım için ne yapmam lazım?
İnanın çok kolay bir şey hocam. Birkaç vida sıkıp, 3-5 kablo oturtamaz mısınız?
Galiba karar verdim. Çalıya Saklanan Kedi'nin belirttiği sistem ile sizin monitörü alacağım. Montajı kendim yapamayacağım için ne yapmam lazım?
Ayrıca şu sistem nasıl?
Hocam sistemdeki SSD sorunlu. Onun haricinde alınabilir gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı