Pollux APU Pro alınır mı?

EdepsHizzz

Femtopat
Daha fazla  
Evet bu sistem alınır mı RAM'leri 8x2 yapip anakartı B550MH yapsam nasıl gider PUBG Mobile CS:GO GTA gibi oyunlarda kac FPS alirim alan kullanan varsa bilgilendirebilir mi?

Son düzenleme:

Attığınız sistemde özelleştirme yapınca, 4000,4100 TL civarı oluyor. 400 TL fazla verin, bunu alın bence.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oyun testine buradan bakabilirsiniz.

Attığınız sistemde özelleştirme yapınca, 4000,4100 TL civarı oluyor. 400 TL fazla verin, bunu alın bence.
Hocam Performax güç kaynaklarını önermeyen insanlar gördüm. Şahsen markayı yeni yeni duymaya başladım bir bilginiz varsa beni aydınlatabilir misiniz?

3500 TL oluyor anakartı duzelttim simdi ondan sıkıntı degil 4.500 maksimum 4000
butcem yok maalesef o kadar.

Hocam Performax güç kaynaklarını önermeyen insanlar gördüm. Şahsen markayı yeni yeni duymaya başladım bir bilginiz varsa beni aydınlatabilir misiniz?
Hocam FSP 550W veriyorlar. Ben satın aldım, şuan içinde FSP 550W var. Ayrıca şuan memnunum, sessiz çalışıyor bir sorununu görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı