Polosmart HDMI 2.0 Kablo 24,89 TL

Bu marka hakkında pek bilgim yok ancak Paugge gibi markalardan özellikler açısından ne farkı var? Neden bu kadar ucuz?
İndirimde şuanda, Paugge ile arasında kalite farkı vardır elbet ama 207 yorumda 4,8* alabiliyorsa pek de önemli değil gibi. Şuan ihtiyacım olmasa da yedek olarak aldım ben.

İndirimde şu anda, Paugge ile arasında kalite farkı vardır elbet ama 207 yorumda 4, 8* alabiliyorsa pek de önemli değil gibi. Şu an ihtiyacım olmasa da yedek olarak aldım ben.

Yorumlar kablo geldi çalışıyor tarzı yorumlar 1 2 hafta sonra bozulan ürünlerin yorumları ile aynı polosmart markasından uzak durun yakınlaşmayın.

Yorumlar kablo geldi çalışıyor tarzı yorumlar 1 2 hafta sonra bozulan ürünlerin yorumları ile aynı polosmart markasından uzak durun yakınlaşmayın.
En çokta bizim milletimizin bu yanına sinir oluyorum. Herifin kargosu erken gelmiş, ürüne 5 puan vermiş. Herifin kargosu hasarsız gelmiş ürüne 5 puan vermiş. Herif ürünün kutusunu açıp kullanmaya başlamış, güzel deyip 5 puan vermiş....

10 lira hocam fiyatı ayda yılda bir kullanacağım zaten işimi görmez mi ki?

Hocam bu tip ürünlerde şans işi mesela adamın biri Rampage klavye alır alır almasına ama kiminin ürünü 1 2 yıl gider kiminin 3 ayda bozulur şans işi bu yüzden bu tarz ürünleri önermiyoruz.

Geri
Yukarı