Pop!_OS ile Windows 10'u dualboot kullanma

Bildiğim kadarıyla GRUB sonra sorun çıkarıyordu.
Hocam halledebilirim ama değil mi çıkarsa da? Çünkü format diskindeyim ve başka bilgisayarım yok, Windows'u biçimlendirdim.

@Kullanıcı311 birşey buldum hocam onu deniyorum, /recovery /boot vs. oluşturuyor.

Merhaba sorunu çözdüm ancak sistemde çok sorun yaşıyorum, silme tuşu arada w basıyor, ekranımın çözünürlüğü 1366x768 ancak 1366x768 değil de 1920x1080'miş gibi gözüküyor yazılar ve videolar. Üst çubuk, görev çubuğu vs. çok büyük, görev çubuğunu küçültünce de simgeler çok küçük duruyor. İnternette hiçbir rehber bulamadım, önerdiğiniz Android gibi Linux var mı?

Ve şok edici bir şekilde farkettim ki artık kendi kendine w basıyor siteleri değişince.

@Kullanıcı311 hocam merhaba dünden beri Pop!_OS kullanıyorum ancak görünüşünü çok sevmedim, görev çubuğu çok büyük ve küçültünce simgeler minicik oluyor. GNOME eklentilerinden yaptım onda da uygulamalar menüsü bozuluyor. Ubuntu indireceğim, güzel midir?

Son düzenleme:
@Kullanıcı311 bir şey buldum hocam onu deniyorum, /recovery /boot vs. oluşturuyor.

Merhaba sorunu çözdüm ancak sistemde çok sorun yaşıyorum, silme tuşu arada W basıyor, ekranımın çözünürlüğü 1366x768 ancak 1366x768 değil de 1920x1080'miş gibi gözüküyor yazılar ve videolar. Üst çubuk, görev çubuğu vs. çok büyük, görev çubuğunu küçültünce de simgeler çok küçük duruyor. İnternette hiçbir rehber bulamadım, önerdiğiniz Android gibi Linux var mı?

Ve şok edici bir şekilde fark ettim ki artık kendi kendine W basıyor siteleri değişince.

@Kullanıcı311 hocam merhaba dünden beri Pop!_OS kullanıyorum ancak görünüşünü çok sevmedim, görev çubuğu çok büyük ve küçültünce simgeler minicik oluyor. GNOME eklentilerinden yaptım onda da uygulamalar menüsü bozuluyor. Ubuntu indireceğim, güzel midir?

Mint kullanın hocam. O da Ubuntu tabanlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı