Pop!_OS kurulur mu?

Hygear

Centipat
Linux tabanlı oyunlarda iyi performans verdiği iddia edilen işletim sistemini sizce kurmalı mıyım?
Pop!_OS mu kurmalıyım Linux Mint mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Linux Mint tavsiyemdir pişman olmazsınız ve programlama işleri ile uğraşıyorsanız en iyisi Linux Mint çünkü gerek programlar olsun gerek paketler ve modüller olsun (C++ Java python vs) içeri çok zengin.
Ve çok büyük bir ekibe sahip kendileri ayrıca Win'e programı ile Windows işletim sisteminde olan uygulamaları "Linux Mint" işletim sisteminde çalıştırabileceksiniz.

Linux Mint tavsiyemdir pişman olmazsınız ve programlama işleri ile uğraşıyorsanız en iyisi Linux Mint çünkü gerek programlar olsun gerek paketler ve modüller olsun (C++ Java python vs) içeri çok zengin.
Ve çok büyük bir ekibe sahip kendileri ayrıca Win'e programı ile Windows işletim sisteminde olan uygulamaları "Linux Mint" işletim sisteminde çalıştırabileceksiniz.
Hem oyun için hem de edit için uygun mudur ?

Uygun oyun performansı kötü değildi.
Teşekkürler Linux Mint indirmeye karar verdim :)
hangisinden indirmem gerekli ?
Uygun oyun performansı kötü değildi.
1583592128578.png
böyle seçenekler mevcut

AMD-Intel için açık kaynak sürücü kurulu geliyor. NVIDIA için USB'den başlatırken "Drivers" bölümünden non-free yazan bölümü seçmeniz yeterli. Eğer isterseniz, masaüstü programı var kartınızı tespit edip güncel sürücüyü yükleyebiliyor.

Geri
Yukarı