Çözüldü Poppy Playtime chapter 2 "fatal error" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BugraHan72

Centipat
Daha fazla  
Bugün Poppy Playtime chapter 2 indirdim. Oyunu açtım buraya kadar sıkıntı olmadı ama loading ekranında beklerken fatal error veriyor. Altta resmi koydum.

hata.PNG

Bugün Poppy Playtime chapter 2 indirdim. Oyunu açtım buraya kadar sıkıntı olmadı ama loading ekranında beklerken fatal error veriyor. Altta resmi koydum.

Eki Görüntüle 1382194
gtx 1060 alakası yok. rhi mode'deki vulkanı şeçin oyunu kapatıp tekrar girin açılır. Görünülükte beyaz ışıktan dolayı göremezsiniz.

bende lowlevelfatal error oluyor ve bu yüzden mobilden oynamaya karar verdim telefonunuz 64 gb veya 1 tb sa takır takır işler ama depolama alanının çoğu doluysa mediumda grafik te oynayın

Bende lowlevelfatal error oluyor ve bu yüzden mobilden oynamaya karar verdim telefonunuz 64 GB veya 1 TB sa takır takır işler ama depolama alanının çoğu doluysa mediumda grafik te oynayın.

Her şey depolama alanından ibaret değildir lütfen araştırıp gelin bilmedende yazmayın ve konuyu hortlatmayın.

bende lowlevelfatal error oluyor ve bu yüzden mobilden oynamaya karar verdim telefonunuz 64 gb veya 1 tb sa takır takır işler ama depolama alanının çoğu doluysa mediumda grafik te oynayın
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
belki bu video, oyunun çalışmanıza sağlayabilir, grafikleri kaldırır. Oyun biraz kasabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
belki bu video, oyunun çalışmanıza sağlayabilir, grafikleri kaldırır. Oyun biraz kasabilir.

O videoyu biliyorum zaten 28 Nisan da bir ekran kartı alacağım o ise RTX 1060 NVIDIA alırsanız ve sürücüyü güncellerseniz çünkü şu an ben GT 730 kullanıyorum o yüzden NVIDIA'nın önceki sürümlerini destekliyor.

Her şey depolama alanından ibaret değildir lütfen araştırıp gelin bilmedende yazmayın ve konuyu hortlatmayın.

Doğru şunu demeyi unutmuşum ben şu an Samsung Galaxy A10'dan oynuyorum ve depolama alanı çok dolmuş olmasına rağmen medium veya Low grafiklerde kasmıyor high da az kasıyor.

GTX 1060 alakası yok. Rhi Mode'deki Vulkan'ı şeçin oyunu kapatıp tekrar girin açılır. Görünülükte beyaz ışıktan dolayı göremezsiniz.

Ben onu denedim rhi modeyi vulkana aldım sonra ise Vulkan'ı kurdum sonra ise şu hatayı aldım fatal error! Kod yok fatal error değil linesi yok şahadece fatal error!

Geri
Yukarı