Popüler yazılım kurslarından hangisi seçilmeli?

Necron

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben 10. sınıf yazılım geliştirme bölümündeyim ve bir kurs varmış oma kayıt oldum fakat bu seçeneklerden hangisini seçeceğimi bilemedim. Normalde Microsoft Visual Studio kullanıyoruz, ama ben kendimi geliştirmek istiyorum yazılım üzerine hangisini seçmeliyim şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230428-223927.png
    Screenshot_20230428-223927.png
    100,2 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, ben 10. sınıf yazılım geliştirme bölümündeyim ve bir kurs varmış oma kayıt oldum fakat bu seçeneklerden hangisini seçeceğimi bilemedim. Normalde Microsoft Visual Studio kullanıyoruz, ama ben kendimi geliştirmek istiyorum yazılım üzerine hangisini seçmeliyim şimdiden teşekkürler.

Hangisini isterseniz. Sevmediğinizi seçerseniz sıkılıp bayacaksınız. Ve bunun sonucunda o alanda başarılı olamayabilirsiniz. Hoşunuza gideni seçin.

VS Code, bir kod yazma terminalidir. Orada neredeyse her dili çalıştırabilirsiniz. Android bölümünde ilerlerim, program yazarım derseniz Flutter seçin. Ben Flutter üzerinde çalışıyorum. Çok eğlenceli geliyor.

VS Code, bir kod yazma terminalidir. Orada neredeyse her dili çalıştırabilirsiniz. Android bölümünde ilerlerim, program yazarım derseniz Flutter seçin. Ben Flutter üzerinde çalışıyorum. Çok eğlenceli geliyor.
Merhaba, C dilinden hangisini önerebilirsiniz o attığım fotoğrafta kendimi hangisinde daha çok geliştirebilirim? Yanıtlayabilirseniz sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı