Port Fiyatlarına zam

Ben yanlış biliyor olabilirim o zaman ama Superonline da pahalı değil mi zaten? Diğer ISS'lere oranla.

Diğer firmalara göre biraz pahalı daha yeni geçtim 2 yıllık fiyat 152 TL'ye geliyor 100 Mbps ben TV+ da aldım 172 TL'ye geliyor ama hız düşmesi kopma vs hiç yok stabil değerler.

Diğer firmalara göre biraz pahalı daha yeni geçtim 2 yıllık fiyat 152 TL'ye geliyor 100 Mbps ben TV+ da aldım 172 TL'ye geliyor ama hız düşmesi kopma vs. hiç yok stabil değerler.
Mobil'de de öyle değil mi zaten hocam. Pahalı ama kaliteli, denemedim tabii ev interneti olarak hiç.

3-4 ay önce Türk Telekom dan taahhütlü internet almama rağmen zam dün arayıp fiyatın artacağını ve kabul ederseniz taahhütünüz bugünden itibaren 2 yıl daha uzatılacak ve sabit fiyat olacak denildi. Kullandığım paket 16mbps adsl 77tl. Zamla birlikte 117tl olacakmış. Şuan taahhütüm olmasına rağmen yapacakları bu zam yüzünden sözleşmeyi iptal etsem herhangi bir cayma bedeli çıkarabilirler mi? Netspeed vdsle geçmek istiyorum.

3-4 ay önce Türk Telekom dan taahhütlü internet almama rağmen zam dün arayıp fiyatın artacağını ve kabul ederseniz taahhütünüz bugünden itibaren 2 yıl daha uzatılacak ve sabit fiyat olacak denildi. Kullandığım paket 16mbps adsl 77tl. Zamla birlikte 117tl olacakmış. Şuan taahhütüm olmasına rağmen yapacakları bu zam yüzünden sözleşmeyi iptal etsem herhangi bir cayma bedeli çıkarabilirler mi? Netspeed vdsle geçmek istiyorum.
Saçmalık. Arayıp sorun ne kadar cayma bedeli olduğunu, ona göre çıkın. TT harbi sömürüyor insanları.

Saçmalık. Arayıp sorun ne kadar cayma bedeli olduğunu, ona göre çıkın. TT harbi sömürüyor insanları.
Ben de aynı tepkiyi verdim ve telefondaki arkadaş kullandığım internetin şuan çok ucuz olduğunu ve indirimsiz halinin 300tl olduğunu belirtti (adsl 16mbps indirme 0.5mbps yükleme) :D Bununla birlikte Türkiye'de her şeyin zamlandığını söyledi, o yüzden fazla uzatmadım :) Yarın tekrar arayacaklar, umarım cayma bedeli çıkarmazlar yada uygun bir yolunu bulabilirim.

Ben de aynı tepkiyi verdim ve telefondaki arkadaş kullandığım internetin şu an çok ucuz olduğunu ve indirimsiz halinin 300TL olduğunu belirtti (ADSL 16Mbps indirme 0.5Mbps yükleme) :D bununla birlikte Türkiye'de her şeyin zamlandığını söyledi, o yüzden fazla uzatmadım :) yarın tekrar arayacaklar, umarım cayma bedeli çıkarmazlar ya da uygun bir yolunu bulabilirim.

Hocam doğru mu anlıyorum tahaddüttün olmasına rağmen arayıp zam gelecek diyorlar doğru mu? Eğer doğruysa tahaddüt cayma hakkın kesinlikle vardır böyle saçma bir olay olamaz çünkü.

Hocam doğru mu anlıyorum tahaddüttün olmasına rağmen arayıp zam gelecek diyorlar doğru mu? Eğer doğruysa tahaddüt cayma hakkın kesinlikle vardır böyle saçma bir olay olamaz çünkü.
Aynen hocam doğru anladınız :) Ben 4 ay önce yenilettim sanıyordum ama 6 ay olmuş taahhüt yenileyeli.

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2022-03-27 16.24.00.png
    Ekran Resmi 2022-03-27 16.24.00.png
    41,9 KB · Görüntüleme: 51
Aynen hocam doğru anladınız :) ben 4 ay önce yenilettim sanıyordum ama 6 ay olmuş taahhüt yenileyeli.

Hocam cayma bedeli ödemeden başka ISS geçme şansınız var diğer türlüsü zorbalık oluyor hem kafama göre fiyat arttırırım hem de cayma bedeli ödiceksin yok öyle dünya ben buradan sinirlendim Türk Telekom'la konuşma şansım olsaydı keşke 😀

Bir internet sağlayıcısı yöneticisinden şöyle bir açıklama gelmiş;
'Bize sene sonuna kadar zam yapılmayacak denilmişti, bu zamdan haberdar edilmedik.'
(Kaynak doğrulandığı zaman link ekleyeceğim)

Yeni konular

Geri
Yukarı