Port olmamasına rağmen geçiş yapmak mümkün mü?

Açıklayın durumu şu an portum var şu interneti kullanıyorum size geçmek istiyorum deyin hemen zaten paketler falan sunmaya başlıyorlar siz seçimi yapıp onay verdikten sonra iş onlara kalıyor. Ama taahhütünüz hala devam ediyorsa ilk Türk Telekom'u arayın.
Geçenlerde aramıştım. 36 Mbps alabiliyormuşum. Cayma bedeli de 127.68 TL civarı bir şeydi. Yani bu kısımları kesin. Ben bir de NetSpeed ile görüşürüm bilgiler alırım artık bir şeyler yaparım.

Geçenlerde aramıştım. 36 Mbps alabiliyormuşum. Cayma bedeli de 127.68 TL civarı bir şeydi. Yani bu kısımları kesin. Ben bir de NetSpeed ile görüşürüm bilgiler alırım artık bir şeyler yaparım.

Bazı internet sağlayıcıları belirli tutarda cayma bedelini karşılıyorlar (örnek: TurkNet 120 TL) belki geçeceğiniz internet sağlayıcısında da böyle bir hizmet vardır.

Bazı internet sağlayıcıları belirli tutarda cayma bedelini karşılıyorlar (örnek: TurkNet 120 TL) belki geçeceğiniz internet sağlayıcısında da böyle bir hizmet vardır.
TurkNet düşünmüştüm bu konu için ama müşteri hizmetleri kısmı sorunlu. Çoğu şeyi internet üzerinden yürüyor. Yarın öbür gün üniversite açıldığında geri döndüğümde bu tip şeyler sorun olmaya başlayacak. Bu yüzden NetSpeed tercih ediyorum.

Geri
Yukarı