Portable sanal işletim sistemi

USB içine işletim sistemi kurabilirsiniz.

Linux dağıtımları live çalışabilirler. Flasha yazdırıyorsunuz ve açıyorsunuz. Flashınızdan işinizi görüyorsunuz.

Aynı şekilde Windows To Go diye bir şey var. Flashınızda Windows taşıyabiliyorsunuz. Tabii çok yavaş olacaktır.

USB içine işletim sistemi kurabilirsiniz.

Linux dağıtımları live çalışabilirler. Flasha yazdırıyorsunuz ve açıyorsunuz. Flashınızdan işinizi görüyorsunuz.

Aynı şekilde Windows To Go diye bir şey var. Flashınızda Windows taşıyabiliyorsunuz. Tabii çok yavaş olacaktır.
Ben Xp denemiștim sürekli mavi ekran alıyordum, üstüne birde belleğimi bozdu. 🙁

Ben Xp denemiștim sürekli mavi ekran alıyordum, üstüne birde belleğimi bozdu. 🙁
Çok uğraştırıyor Windows To Go.

Rufus ile saatlerce bekleyeceksin de, açılması saatler sürecek takınca flashı, her şey harıl harıl kasacak, flashın ölecek falan.

Bence USB Type-C PC ve flash olmalı. Flash süper hızlı olmalı. Aksi taktirde USB 2.0 flash ve PC ile kafayı yersiniz.

Linux dağıtımlarını Live olarak açıp kullanabilirsiniz. En rahatı o.

Adınıza üzüldüm @baran_basaran hocam.

Arkadaş sanal makine istemiş. Böyle bir şey buldum:
Bunu bir araştırın.

Çok uğraştırıyor Windows To Go.

Rufus ile saatlerce bekleyeceksin de, açılması saatler sürecek takınca flashı, her şey harıl harıl kasacak, flashın ölecek falan.

Bence USB Type-C PC ve flash olmalı. Flash süper hızlı olmalı. Aksi taktirde USB 2.0 flash ve PC ile kafayı yersiniz.

Linux dağıtımlarını Live olarak açıp kullanabilirsiniz. En rahatı o.

Adınıza üzüldüm @baran_basaran hocam.
Sorun değil, zaten elimde bir avuç dolusu bellek var.Demek istediğim Windows kurmak çok uğraștıcı ve sonunda belleğe de zarar verebiliyor.

Geri
Yukarı