Portal 2 altyazıda Türkçe karakter gözükmüyor

Aimhell

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, eklediğim fotoğraftaki gibi Portal 2 oyununda alt yazılar böyle gözüküyor ve bazı Türkçe karakterler gözükmüyor. Bazen çok sinir bozucu olabiliyorlar. Türkçe yama dışında bir bilgi bulamadım ve Türkçe yama çalışmıyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim, teşekkürler.

1702659288311.png

Merhaba, eklediğim fotoğraftaki gibi Portal 2 oyununda alt yazılar böyle gözüküyor ve bazı Türkçe karakterler gözükmüyor. Bazen çok sinir bozucu olabiliyorlar. Türkçe yama dışında bir bilgi bulamadım ve Türkçe yama çalışmıyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim, teşekkürler.

Eki Görüntüle 2053784
İngilizce'de bizim dilimizde Ü, İ, Ö, Ç, Ğ... Gibi kelimeler olmadığından dolayı kaynaklıdır. Çözüm yolu yoktur.

Eki Görüntüle 2053784
Bende de altyazılar yok ayarlar kısmının ekran görüntüsünü atabilir misin ?

İngilizce'de bizim dilimizde Ü, İ, Ö, Ç, Ğ... Gibi kelimeler olmadığından dolayı kaynaklıdır. Çözüm yolu yoktur.
Fakat bazılarında bunlar gözüküyor ve Yama kurmamı söylüyorlar yine de herhangi bir işe yaramadı.

Hem bu hem de birkaç farklı yerden denedim.

Bende de alt yazılar yok ayarlar kısmının ekran görüntüsünü atabilir misin?

1702727426663.png

Bu şekilde. Ayarlar>>ses kısmında closed captioning alt yazılar oluyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı