Portal 2 Türkçe olmuyor

Muhammed0629

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Portal 2 oynuyordum. Seslendirme dili Türkçe görünüyordu ama Türkçe değildi (Ben öyle sanmış olabilirim.) Sonra Türkçe olsun diye ingilizce yapıp daha sonra Türkçe'ye çevirmek gibi bir karar verdim. İngilizceye çevirdim oyun kapandı. Açtım oyunun menü olmuş İngilizce. Ayarlara girdim o seçenek de gitmiş. Kaldı bu şekilde. Bana yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar ben Portal 2 oynuyordum. Seslendirme dili Türkçe görünüyordu ama Türkçe değildi (ben öyle sanmış olabilirim.) Sonra Türkçe olsun diye İngilizce yapıp daha sonra Türkçe'ye çevirmek gibi bir karar verdim. İngilizceye çevirdim oyun kapandı. Açtım oyunun menü olmuş İngilizce. Ayarlara girdim o seçenek de gitmiş. Kaldı bu şekilde. Bana yardımcı olur musunuz?

Oyununuz orijinal mi ses ayarlarında varsayılana çevir kısmı varsa basın ve uygula deyin düzelir.

Oyun dosyalarını doğrulamayı dener misiniz?

Böyle bir durum olursa
Oyunu kapatın. Steam Kütüphane kısmına gelin. Sol taraftan Portal 2 'ye sağ tıklayıp Özelliklere gelin.
Portal 2 Özellikler penceresinin solunda bulunan dil kısmına tıklayın. Sağ taraftaki açılır menüden Türkçe seçin.

Geri
Yukarı