Portekiz vs Fas

Maç sonu aynısı dedim cidden. Ronaldo oynamasa o yönetseydi daha iyi olurdu. Cancelo ve Leao'yu ikinci yarının yarısında almak nedir ya? Ataklarda hep aynı şekildi cidden.

90+5 olmuş adamlar defansa yatmış hala uzun top atıyorlar belli sadece ileri vurun demiş hocaları.

Finali yazıyorum: Fransa-Fas.

O imkansız hocam Fas , İngiltere-Fransa maçında kazananla yarı finalde karşılaşacak.

90+5 olmuş adamlar defansa yatmış hala uzun top atıyorlar belli sadece ileri vurun demiş hocaları.
Zavallılar taktik mi biliyor hocam KLSFSDKLGJSL. Onlar bile bu kadar ilerlediklerine şaşırıyor. Maradonanın golünde nasıl Tanrının eli varsa Fas'ın maçlarında direkt Tanrı'nın kendisi var :)

Bileğinin hakkıyla kazanan kazandı vallahi. Tüm dünya gibi bende bir Portekiz Arjantin finali izlemek isterdim son kez Messi Ronaldoyu görebilmek için. Fakat dünya futbolu değişti bırak Portekiz'i İspanya, Almanya, Belçika gibi takımlar elenmiş. Portekiz'in elenmesi çok da sürpriz değil.

Sitem etmedim. Bahsettiğimiz takımlar neticede. Messi çıkıp tek başına oynamayacak o maçta. Neticede bir takım oyunu var. İyi çeviren takım kazanır kupa takımın olur de-mi? Kişileştirmene alıntı yaptım zaten.
Arjantinin kendisi bile kişileştiriyor bu durumu. Arjantinli oyuncuların açıklamalarında göz gezdirin. Takım ödülü olmasında tabiki haklısınız ben lafın gelişi dedim zaten onu. Hemen tilt olmaya gerek yok.

Geri
Yukarı