Power Boost 650W 80+ PSU kasanın içinde geldi

Hakaret değildir.
Aklınız yok demedim, kullanın dedim.
Adam isterse başka bir uzuv kullanarak da yazabilir ama size aklını kullanıp güzel bir cevap vermiş. Israrla anlamayan sizsiniz. Benim de bütçem düşük olduğu için 80+ Rampage PSU aldım ama 80+ diye güvenmiyorum, OC yapmıyorum.

Hakaret değildir.
Aklınız yok demedim, kullanın dedim.
Kardeşim bence sen biraz kullan da doğruyu forumda gördüklerinle veya tahmini değil gerçek araştırmalarla emin olup ondan sonra burada yanlış yazana doğrusu bu de çünkü herkes forumlardan bakıp araştırıyor ve aa bu böyleymiş şu şöyleymiş diyerek doğru veya yanlış bilgiyi kafasına kazıyarak araştırma yapmadan öylece hayatına devam edip yanlış olan bilgilerle başka insanları zehirliyor, hayatın gerçekleri bunlar :)

Ya sabır! Cidden sabır ya! Yıl olmuş 2020, bütün ispatlara rağmen 80+ sertifikasının kalite sertifikası olduğunu iddia eden var!

80+ kalite sertifikası falan de-ğil-dir! Kalite sertifikası olsa Rampage gibi yan sanayi Çin malı ürünlere de bu sertifika verilmezdi.

80+ sadece verimlilik sertifikasıdır. Sadece verimlilik. Kalite falan göstermez. Verimliliğin %80 veya üzeri olduğunu gösterir; Gold, Bronze, Platinum, Silver gibi sertifikaları vardır yüzdelerine göre.

Mümkünse iade edin. PSU'nun 4-5 ay içerisinde patlamayacağının garantisini veremeyiz, geçici dahi olsa kullanılmamalı.

Ya sabır! Cidden sabır ya! Yıl olmuş 2020, bütün ispatlara rağmen 80+ sertifikasının kalite sertifikası olduğunu iddia eden var!

80+ kalite sertifikası falan de-ğil-dir! Kalite sertifikası olsa Rampage gibi yan sanayi Çin Mali ürünlere bu sertifika verilmezdi.

80+ sadece verimlilik sertifikasıdır. Sadece verimlilik. Kalite falan göstermez. Verimliliğim %80 veya üzeri olduğunu gösterir; Gold, Bronze, Platinum, Silver gibi sertifikaları vardır yüzdelerine göre.

Mümkünse iade edin. PSU'nun 4-5 ay içerisinde patlamayacağının garantisini veremeyiz, geçici dahi olsa kullanılmamalı.

Yarım saattir anlattığım olay ama ne çare.

80+ kalite sertifikası falan de-ğil-dir! Kalite sertifikası olsa Rampage gibi yan sanayi Çin malı ürünlere bu sertifika verilmezdi.

80+ sadece verimlilik sertifikasıdır. Sadece verimlilik. Kalite falan göstermez. Verimliliğim %80 veya üzeri olduğunu gösterir; Gold, Bronze, Platinum, Silver gibi sertifikaları vardır yüzdelerine göre.

Kaldı ki böyle yüksek seviye bir sisteme takacak. Hadi benim minik R5 1600 AF - HD 7850 sistemim çok güç çekmiyor ama böyle bir sistemim olsa asla emanet etmem.

80+ certificate is not given to quality bro, it is given to efficiency, make a PSU without a brand, if its efficiency is above 80%, they will give it a certificate, the certificate has nothing to do with the quality of the material, also the certificate is an extra cost for a PSU, companies pay money to put a certificate on that model. price goes up. Also, why are you trying to compete each other's knowledge by entering into a personal discussion, you can research and learn.
Good question, I've installed it on my PC, 1060 6GB overclocked to +300 MHz, running at 3200MHz CL16 1.35V, I've noticed it can be used on any Ryzen 1700/1800 system, even on the 3200MHz Ram, however , the Ram should be tested before buying, since it's better that Ram is stable at CL14 1.35 V, 3200MHz Ram are not stable at CL16 1.35V, the Ram will boot at 3200MHz but will show error at BOOT, but if they're stable at CL15 1.35 V it'll be ok, you can try to give a try to CL14 1.35V and see if they're stable, and then upgrade the CL and test again, and so on, always checking that they're stable. I hope this article e will also help you.!
80+ certificate is not given to quality bro, it is given to efficiency, make a PSU without a brand, if its efficiency is above 80%, they will give it a certificate, the certificate has nothing to do with the quality of the material, also the certificate is an extra cost for a PSU, companies pay money to put a certificate on that model. price goes up. Also, why are you trying to compete each other's knowledge by entering into a personal discussion, you can research and learn.
Well, its not too difficult to play WOW and its not difficult to find a laptop which can play word of war craft

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı