Power Boost güç kaynağı patladı

kqqk13

Hectopat
Bir akrabam 27 Eylül 2019 tarihinde aşağıda belirttiğim sistemi almış. Bugün sistem boşta açıkken, ışıkla birlikte patlamış. Şimdi sistem açılmıyormuş. Arıza kaydı oluşturdum. Nasıl bir yol izlemeliyim? Akrabam uzakta, parçaları tek tek deneyemem. Garantiden karşılanır mı? Güç kaynağını bir ara sistemi inceleyince görmüştüm. Hevesi kırılmasın diye söylemedim. Çok oyun oynayan birisi değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
powersistem.png

Bir akrabam 27 Eylül 2019 tarihinde aşağıda belirttiğim sistemi almış. Bugün sistem boşta açıkken, ışıkla birlikte patlamış. Şimdi sistem açılmıyormuş. Arıza kaydı oluşturdum. Nasıl bir yol izlemeliyim? Akrabam uzakta, parçaları tek tek deneyemem. Garantiden karşılanır mı? Güç kaynağını bir ara sistemi inceleyince görmüştüm. Hevesi kırılmasın diye söylemedim. Çok oyun oynayan birisi değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Geçmiş olsun, garantiye gönderin.

Hazır sistem olduğu için olduğu gibi yollasınlar garantiye.
Kendin tespit yapmaya çalışma, elinde kalır, sana kitlerler sorunu. Kullanıcı hatası falan derler.
Geçmiş olsun, güç kaynağının garantisi olmaz diye biliyorum. (emin değilim.)
Ne yaptın hocam? Var tabi ki de.

Geri
Yukarı