Power Boost PSU cızırtı sesi

Bütçe
250

Avsan cncn

Femtopat
Daha fazla  
Power Boost 500 Watt PSU'da bugün bir ses fark ettim, ses cızırtı gibi. Genellikle yük altında iken geliyor, oyunlara girerken mesela. Ses oyunlarda olan radyasyon sesi gibi bozuk frekans gibi. Ne yapmalıyım? PSU daha 2 aylık.

Power Boost 500 Watt PSU'da bugün bir ses fark ettim, ses cızırtı gibi. Genellikle yük altında iken geliyor, oyunlara girerken mesela. Ses oyunlarda olan radyasyon sesi gibi bozuk frekans gibi. Ne yapmalıyım? PSU daha 2 aylık.

Benim de Power Boost 500W PSU m vardı. Kendime yeni PSU aldıktan sonra onu 250₺'lerde bir şeye satmştım. Ek olarak kendisini CS:GO'da C4 olarak kullanabilirsiniz. Büyük ihtimalle 1 yıl dayanmayacak ve patlayacak. Çok kalitesiz devre elemanları var içerisinde, hiçbir koruması yok. En ufak bir akım dalgasında bilgisayarından mangal kokusu gelebilir. Sizde büyük ihtimalle şuan CW var.
Garantiye göndermenizi öneririm hiç vakit kaybetmeden. Mümkünse para iadesi almaya çalışın. Eğer alamazsanız, ürün değişimini isteyin ve yeni gelen ürünü de kullanırken dikkatli olun.

Denendi: 2 ay sonra iade veya değişim kabul etmiyorlar.

Benim de Power Boost 500W PSU m vardı. Kendime yeni PSU aldıktan sonra onu 250₺'lerde bir şeye satmştım. Ek olarak kendisini CS:GO'da C4 olarak kullanabilirsiniz. Büyük ihtimalle 1 yıl dayanmayacak ve patlayacak. Çok kalitesiz devre elemanları var içerisinde, hiçbir koruması yok. En ufak bir akım dalgasında bilgisayarından mangal kokusu gelebilir. Sizde büyük ihtimalle şuan CW var.

Denendi: 2 ay sonra iade veya değişim kabul etmiyorlar.
Aynı ses var mıydı?

Ses sizde de oyunu girerken artiyor muydu ara ara ses kesiliyor muydi?

Oyuna girdiğinizde artmasının sebebi PSU çok fazla zorlanıyor. O PSU zaten 500W veremiyor, sadece 1-2 saniyeliğine sistemin ani bir ihtiyacı olduğu zaman verebiliyor diyebiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı