Power Boost PSU kullanılır mı?

Güçlü bir sistemde kullanmadıgınız sürece bence bir şey olmaz ama uzun vade de mantıklı bir PSU olmaz sizin için. 12v kanaldan kaç A veriyor yazıyor mu ?

PowerBoost psu kullanıyorum yaklaşık 9 ay oldu. 12V üzerinden 22A veriyor halbuki 500W psu :). Sistemi riske atmamak için fazla yükte kullanmıyorum veya OC yapmıyorum. Ama değişim vakti geldi geçti bile. 9 ayın sonunda Psu fanından cızırtılar gelmeye başladı.

Hocam almayın. Gidip güzel bir PSU alın. Sorunsuz kullananların olması bir gün sorun çıkarmayacağı anlamına gelmiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tahmin ettiğim gibi çok düşükmüş bence de değiştirme vakti gelmiş. Sisteminiz ve paranız için güzel bir PSU almanız en iyisi olacaktır.

Bu işler biraz şans işi ancak alabileceğinin en iyisini almakta fayda var. Arkadaşımın 50 bilgisayarlık internet kafesi var, kasa ve güç kaynağı Frisby. Bir yıldan uzun süredir hiçbir problem yaşamadı.

Kasa aldi
Bilemeyiz. İnşallah maşallah ile yürümez bu olay. 200 TL dandik PSU alacağına 200 daha koy kaliteli al. 200 + 400 masrafına girmektense 400 masrafına girmek sana 200 kazandırır.

Ha yok alamam diyorsan, kumar oynamak senin tercihin.
Kasayı aldığım için kasayla gelen PSU var ayrı bir PSU almadım yani
Overcloxk
Tahmin ettiğim gibi çok düşükmüş bence de değiştirme vakti gelmiş. Sisteminiz ve paranız için güzel bir PSU almanız en iyisi olacaktır.
Sistemim
Ryzen 3 3100
Colorful GTX1650S
B450M S2H
Yani W açısından 500W bir sistemim yok açıkçası
PSU da Power Boost bst-500e baktığımda da 500W gözüküyor 12v kanalında
Power Boost PSU kullanıyorum yaklaşık 9 ay oldu. 12V üzerinden 22A veriyor halbuki 500W PSU :). Sistemi riske atmamak için fazla yükte kullanmıyorum veya OC yapmıyorum. Ama değişim vakti geldi geçti bile. 9 ayın sonunda PSU fanından cızırtılar gelmeye başladı.

9 Ay gibi bir süre kullanmayacağım bile ve sistemimde o kadar güç emen bir sistem de değil açıkçası kullanacağım maks 2-3 ay olur daha ötesi olmaz sanırım

Son düzenleme:

Geri
Yukarı