Power Boost PSU kullanmanın tehlikesi var mıdır?

Şu anlık böyle devam ediceğim zaten başka çarem yok. Ekran kartı almadan önce ya da almasam bile yeni bir PSU alıcağım veya direk kasayla beraber değişirim.

Bu PSU patlar olayı nerden çıktı ya bizim burda internet kafelerde bütün pc lerde Rampage PSU takılı ve burada elektrikler her hafta kesiliyor bir şey olduğu yok ben 12 sene leş gibi bi PC kullandım bi anakartı Gigabyte idi diğer parçalar hep markasız dandik. Kasaya vurduğum oldu, düğmeden kapattığım çok oldu, kaç kere PC yükteyken, oyun oynarken yıldırım düştü, kaç kere elektrik kesildi hala çalışıyor PC bir şey olduğu yok.

Alır almaz olacak diye bir şey yok zaten. Olma ihtimali bilindik markalardan çok daha yüksek sadece. Risk almamanız için önermiyoruz bunları. Zaten ekran kartı yoksa dediğiniz gibi sistem çok güç çekmeyecektir. Güzel bir PSU alana kadar sizi idare eder büyük ihtimalle.
Ryzen 3 2200G'de ki dahili ekran kartı olan Vega 8'i kullanıyorum ekran kartı alana kadar problem olmaz gibi ama ilk önce iyi bir PSU almaya yöneliceğim.

Geri
Yukarı