Power Sawing mode hatası

Juancito

Decapat
Arkadaşlar 2.el ekran kartı aldım modeli ASUS HD 6850. Yalnız ekran kartın arkasında normal VGA giriş yok. Benim monitör eski olduğu için normal VGA girişi var. Bende anakartın kendi VGA girişine taktım, fakat ekrana Power Sawing mode diye bir yazı gelip ekran kararıyor. Yani görüntü gelmiyor. Ekran kartını cıkartıp denedim görüntü geliyor. Ekran kartında 2 adet güç girişi var ama benim PSU'da 1 adet 6 pin giriş var. Acaba sorun neyden kaynaklanıyor ben cözemedim yardımcı olursanız sevinirim.

Eski ekran kartı: HD 8350
PSU: High Power 400W

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartındaki tüm besleme hatlarını doldurmak zorundasın!
Uygun PSU al, ayrıca aktif bir VGA dönüştürücü al.

Ekran kartı takılı iken anakartın üstünden görüntü alamazsın, ekran kartının çıkışlarını kullanmak zorundasın.

Bu gibi riskleri göz önüne alırsan, sana kalmış bir şey alabilirsen fakat bir anda kasandan dumanlar çıkarsa korkma :)
s1.PNG

PSU 12V den 336W veriyor zaten sistemim o kadar güç tüketeceğini sanmıyorum yeterli diye düşünmüştüm.
Bilgisayarcı ya verdim artık iş işten geçti.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı