Power tuşuna basınca PC kapanmıyor

Kısa devre yap kabloları birbirine sürt.
Nasıl olacak o ?
Si
Böyle kapatmayın kesinlikle. Anakart zaten anlatılana göre sıkıntılı, iyice yakarsınız ve harddiske büyük zararlar verebilir. Sisteminize göre sıfır kullanılmamış bir anakart bakın. Bu kapatma tuşunu da bilgisayardan kapatın. Hem daha sağlıklı olur.
Doğru diyorsunuzda benim işlemci am3+ soket yapısında 0 anakart nasıl bulacağım bu devirde hemde 2. el olsada güvenilir olduğunu nasıl anlayacağım ?

Dostum madem sadece Power tuşuna basınca kapanmamasından başka da bir sürü sıkıntısı var diyorsun bence işlemcine ve RAM'lerine göre yeni bir anakart al. Biliyorum piyasa pahalı ama bir sürü sıkıntısı var dediğin için bence uygun bir şey bak. [Power tuşunda kaba bir hasar olsaydı ilk başta hiç PC'nin de açılmaması lazımdı)
Evet haklısnızda am3+ soket 0 anakart 500 lira babaannemden kalma anakarta verilirmi o fiyat bakalım2.ele yöneleceğim

donanım haberden alabilirsin oradan satıcının profildeki bilgilerini öğrenebilirsiniz refernasları +10sa güvenilir olması gerek
Bir araştırayım teşşekürler kimse böyle bir şey görmediği için yardımcı olamıyor tabi xD mecbur2. el anakart şart.

anakart alırken işlemcinizin nesil destekliyo olması lazım ayrıca ramde önemli raminizin mhz umarım iyidir
1333 mhz çift ama markaları farklı biri kllisre 4gb ve kingston 2gb ram gecikmeleri mhz değerleri aynı ram testide yaptım ikiside pırıl pırıl

Evet haklısnızda AM3+ soket 0 anakart 500 lira babaannemden kalma anakarta verilir mi o fiyat bakalım2.ele yöneleceğim.

O da doğru benim 6 yıl önce aldığım 40 TL'lik bozulan kulaklığım bugün 180 TL çok pahalandı her şey. Eğer 2. el bakacaksanız bile iyi iş yapan dükkanlara bakabilirsin kalitesiz mal satmazlar ama fiyatını bilmem.

O da doğru benim 6 yıl önce aldığım 40 TL'lik bozulan kulaklığım bugün 180 TL çok pahalandı her şey. Eğer 2. el bakacaksanız bile iyi iş yapan dükkanlara bakabilirsin kalitesiz mal satmazlar ama fiyatını bilmem.
200 liraya işi kapatabilirsem çok mutlu olacağım

Geri
Yukarı