Power2000 Kalitesiz Batarya

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Merhaba,

New York'taki B&H mağazasından FZ1000 alırken kampanya olduğunu ve pil hediye ettiklerini belirttiler. Ben de hayır demedim tabii ki :)

Fakat hediye edilen pili kullandığımızda daha sıfır olmasına rağmen 2. kademede kameranın kapanmasına neden olduğunu fark ettik. Pilin modeli DMW-BLC12PP.

Resimleri aşağıda. Bu markadan uzak durmakta fayda var. Zaten üzerindeki yazı tipi ve rengi bile durumu anlamak için yeterli.

P1310519.JPG

P1310520.JPG

Merhaba,

New York'taki B&H mağazasından FZ1000 alırken kampanya olduğunu ve pil hediye ettiklerini belirttiler. Ben de hayır demedim tabii ki :)

Fakat hediye edilen pili kullandığımızda daha sıfır olmasına rağmen 2. kademede kameranın kapanmasına neden olduğunu fark ettik. Pilin modeli DMW-BLC12PP.

Resimleri aşağıda. Bu markadan uzak durmakta fayda var. Zaten üzerindeki yazı tipi ve rengi bile durumu anlamak için yeterli.

Eki Görüntüle 160442

Eki Görüntüle 160443
Şu an hangi bataryayı kullanıyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı