Kaliteli ve kalitesiz PSU markaları

Bu nasıl her şeyi iyi mi?

Gayet iyi.

Anlamadım?
Bu nasıl her şeyi iyi mi?

He laf sokuyor sandım yardırıyordum tam ''Çoğu'' kısmını okumadan geliyorlar diye.

Lütfen ''çoğu'' kısmını neden vurguladığımı birazcık düşünün. 😤
Bende onu diyorum, Corsair yazıp geçiyorsun ya, Corsair'in de sorunlu ürünleri var.
Birde ''önerilen PSU'lar'' değil.PSU önermiyorsun burada.
PSU markalarını öneriyorsun.😤
Ve bahsettiğin markaların hiçbiri yok benim attığımda, iyi bak derim.

Sisteminizi PSU'ya emanet ediyorsunuz. Yani önemli bir donanım, siz de gidip benim gibi Power Boost almayın diye bu konuyu açmak istedim.
Karşınızda bu forumda önerilmeyen PSU markaları, nam-ı diğer C4'ler:
1-Power Boost.
2-Gamepower.
3-Rampage.
4-Everest.
5-Frisby.
6-ınca.
7-Game Booster.
8-Hadron.
-Bu markaların çoğu ürünü kalitesiz.
-Sebebi ise sahte sertifika, kalitesiz malzeme, çim Mali dediğimiz PSU'lara marka basıyorlar işte.
Ve karşınızda bu forumda sıkça gördüğünüz önerilen PSU'lar:
1-FSP.
2-Cooler Master.
3-High Power.
4-Corsair.
5-ASUS.
6-SilverStone.
7-EVGA.
8-Seasonic.
-Bu markalar sağlam güvenilir markalar F/P olayına girmedim farkındaysanız.
-Sebebi ise bu markaların sertifikaları sahte değil, malzeme kalitesi yüksek evet bazıları Çin kapasitörlü olabilir bu kalitesiz olduğu anlamına gelmez ama çoğu Japon kapasitörlü diye biliyorum.
Not: Aklıma gelmeyenleri yazarsanız sevinirim.

Aerocool'da iyi markadır.

Ben yaklaşık bir 5 sene önce Quake diye bir markanın PSU'sunu kullanıyordum 2009 yılında topladığım canavarımda mevcuttu acaba güvenilir miydi yoksa ben 2009-2015 arası bir C4'mü kullandım?

@baran_basaran Ya galiba bu forumu bırakma ve her şeyden kurtulma zamanım geliyor bak her model iyi değil biliyorum işte bu yüzden çoğu yazdım ya git Türkçe öğretmeninin yüzüne tükür ya da kendini ve zekanı sorgula. Cidden bıktım artık.

Çoğu yazmamın sebebi ne acaba çoğu yadım oraya yeter ya çoğu yazdım oraya.
Yahu anlamıyor musun? Sadece markaları yazıp geçiştirmişsin.Son yazdığım mesaji İYİ analiz et.
Senden korkmaya başladım bir sorunun olmalı.

Geri
Yukarı