Powerboost Fury PSU'dan sesler geliyor

Emekli_Gamer

Decapat
Daha fazla  
PSU markası: Power Boost Fury 650W 80+ Plus 120mm fanlı PSU.
Arkadaşlar, PSU sanki bir moda geçmeye çalışır gibi ses geliyor tık tık diye arada sırada ya da fanı bir yere sürtüyor da olabilir bunun sorunu nedir? PSU İtopya'dan almıştım garantisi var, garantiye yollamam gerekir mi sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle sesin fandan mı PSU'dan mı geldiğini bulmak lazım.
PSU İtopya'dan almıştım garantisi var, garantiye yollamam gerekir mi sizce?
O zaman hiç ellemeden doğrudan garantiye yollayın.

PSU'nuz kaliteli değil maalesef. Herhangi bir sorun olursa kendisiyle beraber sistemden birkaç parçayı da bozma ihtimali var. Eğer fandan gelmiyorsa en kısa sürede garantiye yollayın.

PSU'nuz kaliteli değil maalesef. Herhangi bir sorun olursa kendisiyle beraber sistemden birkaç parçayı da bozma ihtimali var. Eğer fandan gelmiyorsa en kısa sürede garantiye yollayın.

Şu an İtopya'ya mail attım bakalım ne cevap gelecek?

Son düzenleyen: Moderatör:
PSU markası: Power Boost Fury 650W 80+ Plus 120mm fanlı PSU.
Arkadaşlar, PSU sanki bir moda geçmeye çalışır gibi ses geliyor tık tık diye arada sırada ya da fanı bir yere sürtüyor da olabilir bunun sorunu nedir? PSU İtopya'dan almıştım garantisi var, garantiye yollamam gerekir mi sizce?
İade edin. Power Boost markasından hayır gelmez.

Peki PSU'dan ya da fan kaynaklı olup olmadıgını nasıl anlarım?

Geri
Yukarı