PowerBooster PSU çok mu kötüdür?

Hocam al, kendin tak. Takman gereken 3-5 kablo var zaten. Her kablonun da yeri belli, ortada puzzle yok yani. Yaparsın, internette bir ton rehber var.

Hatta mevcut PSU'yu sökerken kablolara bak, sana rehber gibi olur.
Kendi anakartima takilan pinlere baktım baya fazlaydı. 3,5 gibi degildi ama. Deneyeyim yine de. Var mı kaliteli onerebileceginiz psu. Bazi arkadaslar onerdi artik hangisi iyise sececegim bir tanesini

Tesekkürler. Yorumlarda bobin cizirtisinda bahsetmis bazi arkadaslar sonraki gunler ses cikariyor falan demis ama sizce boyle bir urunmudur?

Rica ederim. Bobin cızırtısı marka ve model fark etmeksizin tüm güç kaynaklarında başınıza gelebilir. Ekran kartlarındaki ile aynı mantık. Bir zararı yok zaten.

Birisi XPG'den beklemezdim falan yazmış koptum ona.

Rica ederim. Bobin cızırtısı marka ve model fark etmeksizin tüm güç kaynaklarında başınıza gelebilir. Ekran kartlarındaki ile aynı mantık. Bir zararı yok zaten.

Birisi XPG'den beklemezdim falan yazmış koptum ona.
Peki sizce Hp gd 600w nasıl? Sistem icin pylon mu seçmek mantıklı yoksa hp mı? Biraz butceyi cikartabilirim.

Peki sizce Hp gd 600w nasıl? Sistem icin pylon mu seçmek mantıklı yoksa hp mı? Biraz butceyi cikartabilirim.

Performance GD 600 iyidir, ancak şu daha iyi:

Sistem icin pylon mu seçmek mantıklı yoksa hp mı? Biraz butceyi cikartabilirim.

Bence o sistem için elzem değil ama PB PSU'dan geçecekseniz olabildiğince değecek bir modele geçmek iyi olur uzun vadede.

Geri
Yukarı