PowerBooster PSU çok mu kötüdür?

Bunu kullanan pek yok. Kullanici yorumlarini merak ettim. Tier klasmanı nedir? artık karar verip almak istiyorum da 😂.

Buradan pek çok kişiye aldırdım bu modeli. O zaman şu modeller ile hemen hemen aynı kalitede diyerek kafanızda oluşmasını sağlayayım:

Buradan pek çok kişiye aldırdım bu modeli. O zaman şu modeller ile hemen hemen aynı kalitede diyerek kafanızda oluşmasını sağlayayım:

Teşekkurler. DC PQ650m alıyorum o zaman. Sagolun bilgilendirdiginiz icin.

Merhaba arkadaşlar, bende şu an PB kasası var. Marka hakkında iyi şeyler duymadım, patlama olayı can sıkıcı. Hemen bellli eder mi, kendisini o kadar mı sıkıntılı?
Sistem ise şu:
  • Power Boost PR028bw white 650W 80+Bronze tempered glass ARGB USB 3.0 ATX mid Tower kasa.
  • Goodram 512 GB PX500 NVMe okuma 2000 MB-yazma 1600 MB M.2 SSD (ssdpr-PX500-512-80)
  • MSI Radeon RX 6750 XT Mech 2X 12g V1 12 GB GDDR6 192 bit ekran kartı.
  • Corsair 16 GB Vengeance 5200MHz CL40 DDR5 AMD EXPO RAM (CMK5x16G1B52Z40A2-bulk-kutusuz)
  • MSI Pro A620M-E 6400MHz(OC) M.2 AM5 mATX DDR5 anakart.
  • AMD Ryzen 5 7500F 3.70 GHz 6 çekirdek 38MB AM5 5nm işlemci (MPK)
Çok mu abartılıyor yoksa PSU değiştireyim mi? Var mı önerebileceğiniz PSU. Şu an fiyatlar nedir bilgim yok.
650W 80+ Power boost Psum Var Bende Rx 6700 i3-12100F Var 1 Yıldır Sorunsuz Kullanıyorum

650W 80+ Power boost Psum Var Bende Rx 6700 i3-12100F Var 1 Yıldır Sorunsuz Kullanıyorum
Değiştirmemin sebebi psu kalitesiz. Elbette bozulur bozulmaz bilemem. Ama iyi marka varken neden baya baya kötü bir cihaz kullanayım!

DeepCool PQ650M PSU'yu aldım. İlk izlenimim çok sessiz ve harika bir kutu ile geliyor. Tam modüler. Açılıp kapanma esnasinda tik ses dışında, harika bir psu. Redditte baktığımda Tier list A grubu önerilen bir psu. 10 yıllık garanti veriyor. Şimdilik bir sorun yok gibi. @Oreki teşekkürler tavsiyen için.

Son düzenleme:
DeepCool PQ650M PSU'yu aldım. İlk izlenimim çok sessiz ve harika bir kutu ile geliyor. Tam modüler. Açılıp kapanma esnasinda tik ses dışında, harika bir psu. Redditte baktığımda Tier list A grubu önerilen bir psu. 10 yıllık garanti veriyor. Şimdilik bir sorun yok gibi. @Oreki teşekkürler tavsiyen için.

Rica ederim hayırlısı olsun. O çıt sesinin neden geldiği ile ilgili olarak:

Bir soru sorulmuştu yine PQ650M alan bir arkadaşımız tarafından. Sebebi bu, bir sorun değil aksine olması iyi bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı