PowerColor Fighter RX 6600 nasıldır?

Amazon jp garantisi nasıl oluyor acaba karta ilerleyen zamanlarda bir şey olmasıda korkutuyor kartıda açıkçası kullanmayacağım 1650S'de bana yetiyor bu sene YKS sınavına hazırlanıyorum yatırımlık durması için RX6600 düşünüyorum.
Hocam Amazon size 1 aylık iade süresi veriyor, onun dışında yurtdışı ürünlerinde garanti olmuyor.

Amazon jp garantisi nasıl oluyor acaba karta ilerleyen zamanlarda bir şey olmasıda korkutuyor kartıda açıkçası kullanmayacağım 1650S'de bana yetiyor bu sene YKS sınavına hazırlanıyorum yatırımlık durması için RX6600 düşünüyorum.
Zaten sakat kısmı o, yurtdışı ürünlerde garanti olmuyor diye biliyorum.

Sapphire Pulse en uygun fiyatı ve bunlardan daha güzel soğutma olarak üzmez yani.

Yaşadığım yerde RX6600 modeli çok yok bir arkadaş(alım/satım yapan) takas yoluyla da satım yapıyor 22ay garantili TUF 1650 Super üzerine 1/1.5k teklif etmeyi düşünüyorum mantıklı mı? Amazon jpden alınmış sanırım ocakta.

Mining karttır o bence bu dönem 2. el kart almayın gerçekten bilmediğiniz kişiden ki zaten satan adamın oyuncu olup olmadığı fotolardan anlaşılıyor böyle Gaming tarzı bir kasada takılı fotoğraf varsa %50 ihtimal mining yapılmamış ama kart kutunun üstündeyken falan fotoğraf varsa o %100 mining kart.

Geri
Yukarı