XFX Speedster 6700XT vs PowerColor Red Devil 6700XT

DeepHorizon16

Hectopat
Arkadaşlar selam. Yeni ekran kartı alacağım ancak modelden çok satıcılardan dolayı arada kaldım. Gönlüm Red Devil'den yana ancak Hepsiburada üzerindeki satıcı firma olan ramos bilişime güvenemiyorum. XFX tarafında satıcı İncehesap olduğu için daha güvenilir geliyor üstelik 200 TL daha ucuz. Daha önce ramos bilişim'den alışveriş yapan oldu mu acaba güvenilir midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam. Yeni ekran kartı alacağım ancak modelden çok satıcılardan dolayı arada kaldım. Gönlüm Red Devil'den yana ancak Hepsiburada üzerindeki satıcı firma olan ramos bilişime güvenemiyorum. XFX tarafında satıcı İncehesap olduğu için daha güvenilir geliyor üstelik 200 TL daha ucuz. Daha önce ramos bilişim'den alışveriş yapan oldu mu acaba güvenilir midir?

Hangisi ucuzsa onu al verceğin fiyat farkına performans oynamicaktır bile ve ramos bilişim güvenilir.

@RevDeisDou Red Devil almayı istiyorum ancak Ramos Bilişime güvenemiyorum garanti vs.
@Lyc güvenilir yazmış gerçi...

Gigabyte Eagle 3 fanlı model hakkındaki düşüncelerinizi de öğrenebilir miyim?

Bu arada kasam maksimum 327 mm kadar olan kartları destekliyor. Red Devil 320 mm. Hava sirkülasyonunu olumsuz etkiler mi? XFX 304 mm. Bir diğer aklımdaki model olan Gigabyte Eagle 3 fanlı olan modelse 282 mm. Hangisi daha mantıklı olur sizce?

Son düzenleme:
@RevDeisDou Red Devil almayı istiyorum ancak ramos bilişime güvenemiyorum garanti vs.
@Lyc güvenilir yazmış gerçi...

Gigabyte eagle 3 fanlı model hakkındaki düşüncelerinizi de öğrenebilir miyim?

Bu arada kasam maksimum 327 mm kadar olan kartları destekliyor. Red Devil 320 mm. Hava sirkülasyonunu olumsuz etkiler mi? XFX 304 mm. Bir diğer aklımdaki model olan Gigabyte eagle 3 fanlı olan modelse 282 mm. Hangisi daha mantıklı olur sizce?

Bende eagle modeli var soğutmasını hiç sevmedim ama Gaming OC modeli güzel 327mmden büyük bir kart takarsan eğrilme olur destek koyman gerekebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı