PowerColor RX 6500 XT 3.799TL

Öyle demeyin hocam adamlar ısınmanızı düşünmüş(!) gerçekten o kadar kötü mü?
Hocam iş yerindeki PC'ye taktım. PC'de yüklü olan yüksek grafikli tek oyun Drug Deal Simulator. Dedim ona gireyim bakayım. Menüde 90 dereceyi gördü kart. Oyuna girince de 80 derece civarlarında gezdi. Kasanın soğutmasında problem yok. 5700XT takılıyken 65 dereceyi geçmiyordu.

Ama güzel ısıtıyor. Benim dükkanda hep paltoyla otururdum. Artık ısınabilirim. :D

Not: %96 fan hızına çalışmaya başlıyor. Biraz fazla ses yapıyor.

Hocam iş yerindeki PC'ye taktım. PC'de yüklü olan yüksek grafikli tek oyun Drug Deal Simulator. Dedim ona gireyim bakayım. Menüde 90 dereceyi gördü kart. Oyuna girince de 80 derece civarlarında gezdi. Kasanın soğutmasında problem yok. 5700XT takılıyken 65 dereceyi geçmiyordu.

Ama güzel ısıtıyor. Benim dükkanda hep paltoyla otururdum. Artık ısınabilirim. :D

Satmayı düşünürseniz sobaya ihtiyacım var

Hocam gelişme veya düzelme var mı? Biostar alacağım ona göre.

Furmark testinde 65 derece civarı. Drug Dealer Simulator menüde 85-90 civarı. Oyun içi 80 civarı hocam.
Size de ikide bir soru soruyorum ama, gamegaraj ile iletişime geçtim onlar da fiyat ve markadan bağımsız olarak biostar yerine powercoloru önerdiler. Sizce ısı değerleri sıkıntılı mı?

@Elandeer bahsettiğiniz oyun ile kart optimizasyon uyuşmazlığından kaynaklanabileceğini söylediler, ve Biostarı tavsiye etmediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı