PowerColor RX 6750 XT Red Devil sıcaklıkları normal mi?

Oradan girmeyin, üstteki performans kısmına basın. Bu fan ayarlarını kullanabilirsiniz, daha agresif bir fan curve da yapabilirdim ama ihtiyaç duymadım. %75 fanda bile junction 75 derece falan oluyor Max ben de kafamı şişirmek istemedim.Eki Görüntüle 1497500

Sizde ki fan yarlarını girmem yeterli mi? Fan hızı ve sıcaklık değerleri olarak.

Aynı şekilde yapıp kaydettiğim zaman WattMan hatası veriyor. Kaydetmiyor. Nedenini anlayamadım.

Güç ayarı kaçta sizin.
Güç ayarına dokunmmadım da fan ayarı ile gücün ne alakası var anlayamadım tam o ayar kısmının tamamını ss atar mısınız acaba bi bakalım. Wattman hatası aldığınız ayarı ss atın kontrol edeyim.

Güç ayarına dokunmmadım da fan ayarı ile gücün ne alakası var anlayamadım tam o ayar kısmının tamamını SS atar mısınız acaba bir bakalım. WattMan hatası aldığınız ayarı SS atın kontrol edeyim.

Tamam hocam oldu sanırım.

Oradan girmeyin, üstteki performans kısmına basın. Bu fan ayarlarını kullanabilirsiniz, daha agresif bir fan curve da yapabilirdim ama ihtiyaç duymadım. %75 Fanda bile junction 75 derece falan oluyor max ben de kafamı şişirmek istemedim.Eki Görüntüle 1497500
Hocam oyuna her girişte tekrar mı ayarlamak gerekiyor. Her seferin de fan ayarları eski haline dönüyor.

Son düzenleme:
Girdiginiz profili kaydedin, WattMan hatası yemediginiz surece sifirlamaz. Sifirlanirsa kaydettiginiz profili yukleyin.

Sıfırlanıyor maalesef. Ve ek resimdeki hatayı veriyor. Ne yapmam lazım?
Ekran Alıntısı200200.PNG

Ekran kartını yeni aldım. Dying Light 2 oynarken oyun modunda sıcaklık seviyesi yüksek boşta da sıcaklıklar resimdeki gibi. Çalışma sıcaklığı normal mi? Aşırı mı sıcak? Teşekkürler.

Eki Görüntüle 1497444

Eki Görüntüle 1497445

Eki Görüntüle 1497446

R5 5600X.
16 GB RAM.
1080p monitör.
750W PSU.

Merhaba hocam benim işlemcim R7 5700X 32 GB RAM RX 6750XT Red Devil işlemci sıcaklığı ve ekran kartımızın sıcaklıkları birebir aynı sizin fan devrinizi kaçta. Bir video gördüm adamın Red Devil ekran kartı 58 dereceyi geçmiyordu. Bizde bir sorun mu var acaba ya?

Merhaba hocam benim işlemcim R7 5700X 32 GB RAM RX 6750XT Red Devil işlemci sıcaklığı ve ekran kartımızın sıcaklıkları birebir aynı sizin fan devrinizi kaçta. Bir video gördüm adamın Red Devil ekran kartı 58 dereceyi geçmiyordu. Bizde bir sorun mu var acaba ya?

Fan devirlerini ayarlayınca manuel olarak o rakamlara çıkmadı. İlk başta bende kartta sorun olduğunu düşündüm. Sonra arkadaşın dediğini yaptığımda ısınmıyor eskisi gibi. 55-60 arası gidip geliyor. Siz fan devirlerini manuel ayarladınız mı?

Fan devirlerini ayarlayınca manuel olarak o rakamlara çıkmadı. İlk başta bende kartta sorun olduğunu düşündüm. Sonra arkadaşın dediğini yaptığımda ısınmıyor eskisi gibi. 55-60 arası gidip geliyor. Siz fan devirlerini manuel ayarladınız mı?

Video linkini atar mısınız?
Mümkünse. Teşekkürler.

Video linkini atar mısınız?
Mümkünse. Teşekkürler.

Bir de sizde de aynımı acaba. Fan devri en az 35 olabiliyor 35 altına düşüremiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı